Oszczędne zmywanie dzięki nowym zmywarkom Samsung

Oszczędne zmywanie dzięki nowym zmywarkom Samsung

Poleć znajomemu
2016-11-02 12:05:00

Znaczną część domowego budżetu pochłaniają rachunki za wodę i energię elektryczną, szczególnie jeśli zmywamy ręcznie. Czynność ta nie szczędzi nam też nerwów - myśl o stercie brudnych naczyń po kolacji potrafi zepsuć całą radość ze wspólnych posiłków. Mając na uwadze oszczędność czasu, pieniędzy oraz naszej energii, firma Samsung stworzyła technologię zmywania, która skutecznie i szybko upora się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Teraz rozwiązanie to dostępne jest w dwóch nowych zmywarkach.

Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, ułatwiających korzystanie z kuchni, jest opracowana przez Samsung technologia WaterWall™. Oferta zmywarek wykorzystujących „ścianę wody” powiększyła się właśnie o dwa nowe modele  - wolnostojący DW60K8550FS, a także zmywarkę do zabudowy DW60K8550BB. Oba urządzenia to gwarancja idealnie czystych naczyń, a także oszczędność i nowoczesny, stylowy design.   

  • Ściana wody nie ominie żadnego naczynia

W tradycyjnych zmywarkach naczynia czyszczone są poprzez natryskiwanie pod ciśnieniem wody o różnej temperaturze. Jest ona rozprowadzana za pomocą dwóch „śmigieł”, przez co nie dociera często do naczyń ułożonych w rogach. Aby uniknąć niedomytych talerzy czy kubków, w zmywarkach z technologią WaterWall™ tradycyjne, dolne śmigło zastąpione zostało mechanizmem poruszającym się w linii prostej po dnie zmywarki. System ten wytwarza silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi zmywarki, dokładnie myjąc wszystkie naczynia. Jest to pierwsza i jedyna taka technologia, która umożliwia perfekcyjne dotarcie wody do każdego zakamarka urządzenia. Dzięki temu naczynia są idealnie czyste i lśniące, a my możemy zapomnieć o ręcznym domywaniu naczyń.

  • Bez obawy o szkło i porcelanę

Niektóre naczynia, takie jak duże, nieporęczne patelnie czy garnki, wolimy umyć ręcznie, aby przypadkiem nie potłukły delikatnej porcelany czy kieliszków. W ten sposób dokładamy sobie pracy. Aby rozwiązać ten problem, Samsung opracował innowacyjną funkcję Zone Booster™ - dzieli ona dolny kosz na strefy o normalnej i intensywnej mocy. Dzięki temu możemy myć na przykład garnki z resztkami sosu tuż obok kieliszków do wina. Aby jak najbardziej usprawnić sprzątanie, możemy dodatkowo samodzielnie wybrać, czy strefa intensywna obejmie lewą, czy prawą stronę.

  • Wygoda przede wszystkim

Zmywarka została wymyślono po to, aby ułatwić nam życie, dlatego musi sprawdzać się w różnych, codziennych sytuacjach. W nowych urządzeniach Samsung możemy więc skorzystać z kilku programów, na przykład funkcji szybkiego lub energooszczędnego mycia. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest też możliwość zmywania tylko w jednym koszu przy mniejszym zużyciu wody. Kiedy nie mamy wystarczająco dużo naczyń, aby załadować całą zmywarkę, nie musimy niepotrzebnie czekać, aż zabrudzą się kolejne talerze lub szklanki. Możemy również regulować wysokość górnego kosza, sztućce ułożyć w praktycznej szufladzie, a pracą urządzenia sterować za pomocą dotykowego panelu sterowania.

Pierwsza zmywarka została stworzona z myślą o oszczędności. Nie tylko czasu, ale też pieniędzy. Jej twórczyni, Josephine Cochrane, nie chciała, aby jej cenna porcelana była tłuczona przez służbę, dlatego wpadła na pomysł stworzenia specjalnego urządzenia do zmywania naczyń. Nowe zmywarki Samsung WaterWall™ wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie, aby ułatwić nam życie i oszczędzić czas.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P