Linia urządzeń kuchennych Franke Smart - z apetytem na więcej

Linia urządzeń kuchennych Franke Smart - z apetytem na więcej

Poleć znajomemu
2016-11-09 13:36:38

Kuchnia jest przestrzenią, która ogniskuje życie rodzinne i towarzyskie. Gdy urządzamy swoje pierwsze mieszkanie, chcemy czerpać radość z codzienności, realizować śmiałe pomysły i kreatywnie rozwijać swoje pasje. Potrzebujemy kuchni, która nadąża za potrzebami młodego pokolenia, wszechstronnej i gotowej do nowych zadań. Kolekcja urządzeń kuchennych Smart marki Franke to ciekawe rozwiązanie w dostępnej cenie i spójnym, uniwersalnym wzornictwie.

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania nowych, kulinarnych wyzwań. Oferują pełne spektrum innowacji i udogodnień, a ich wzornictwo przyciąga uwagę, inspiruje, zapada w pamięć.

Piekarnik do zabudowy Franke z gamy Smart to pomysł na kuchnię pełną smaków, które eksplodują, gdy tylko im na to pozwolimy, gdy tylko wykorzystamy liczne funkcje z menu urządzenia. W zależności od modelu do dyspozycji mamy 6, 9 lub 12 funkcji, pojemność od 63 do 67 litrów. Blokada przed dziećmi i zawsze zimne drzwi piekarnika dzięki potrójnym przeszkleniom to najważniejsze atrybuty bezpieczeństwa. O czystość piekarnika idealnie dba program Aquaclean, który dostępny jest w modelach SM 86 i SM 66.

Piekarnik często pracuje w tandemie z kuchenką mikrofalową, która w wersji Smart nie służy jedynie do odgrzewania gotowych potraw, ale sprawdza się jako pełnozadaniowe urządzenie z funkcjami mikrofali oraz grilla. Elektroniczny programator i 8 automatycznych programów kuchenki Franke Smart FMW 250 pozwalają na doskonalenie umiejętności kulinarnych nawet dla najbardziej zapracowanych domowników.

Współczesne projekty kuchni, szczególnie kompaktowych rozmiarów wyróżnia raczej ascetyczne podejście do detali. Stalowy zlewozmywak wbudowywany Smart 651 lub Smart 611 wraz z baterią Smart Pull - Out Spray idealnie realizują te założenia. Jedno lub półtora komorowy zlewozmywak z ociekaczem oraz jednodźwigniowa bateria z wyciąganą wylewką, z funkcją prysznica zapewniają komfort korzystania, za każdym razem.

Do kolekcji należy również okap Franke Evolution, który idealnie komponuje się z całą linią oraz płyta indukcyjna, której polska premiera odbędzie się już wkrótce.

Remont czy urządzanie nowego mieszkania zawsze oznaczają początek czegoś cudownego. Kolejne wyzwania powodują ciekawość i nakręcają do działania. Linia Smart to doskonałe rozwiązanie dla kuchni pełnej energii, gdzie najważniejsza jest luźna atmosfera i dobra zabawa. Wspólne gotowanie i jedzenie to bezcenne chwile, które warto celebrować, a sprytne urządzenia kuchenne mogą być w tym bardzo pomocne. Kuchnia Smart to przestrzeń tętniąca życiem, pełna ludzi, urzekających aromatów, smaków i miłości…nie tylko do jedzenia!

źródło: franke/agdrtv24.pl

O firmie Franke

Marka Franke ma już ponad 100 lat, a Franke Polska jest na rynku od 20 lat. Firma jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P