Genesis prezentuje mysz dla prawdziwych snajperów

Genesis prezentuje mysz dla prawdziwych snajperów

Poleć znajomemu
2016-11-18 12:39:00

Obecnie rywalizacja w sieci coraz rzadziej sprowadza się do radosnego biegania po planszy, a kluczem do wygranej jest nie tylko szybkość działania i inteligentne planowanie własnych ruchów, ale także precyzja. I tu pojawia się nowa mysz Genesis: GX58.

W takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive często trzeba dokładnie wcelować się w rywala, w czym może przeszkadzać zbyt wysokie DPI. Jeśli jednak wcześniej grało się właśnie na takim poziomie, ciężko szybko zmienić czułość myszki na odpowiednio niski pułap. Tu z pomocą ma przyjść zastosowany w GX58 przycisk snajperski, obniżający znacząco DPI i pozwalający na oddanie dokładnie wymierzonego strzału.  

Pięć sposobów na wygraną

Oczywiście prócz przycisku snajperskiego w gryzoniu Genesis istnieje możliwość klasycznej zmiany DPI. GX58 posiada pięć poziomów czułości, z czego najwyższy z nich ma wartość 4000. O tym, jaki poziom DPI jest aktualnie ustawiony, gracza informuje podświetlenie LED.

Nowe serducho 

Spore opcje dostosowywania czułości do własnych potrzeb na nic się zdadzą bez dokładnego sensora. Ten w GX58 to zmodyfikowany sensor optyczny Avago 3050L, mający zapewnić lepszą szybkość śledzenia, maksymalną akcelerację i szybkość przetwarzania danych. 

Mysz w pełni Twoja

Dobry gryzoń dla graczy powinien charakteryzować się także dużymi możliwościami konfiguracyjnymi. Produkt Genesis pozwala na tworzenie własnych makr i profili, poza tym posiada również osiem programowalnych przycisków. Do tego dochodzi wewnętrzna pamięć myszki, umożliwiająca zapisanie własnych ustawień i korzystanie z nich niezależnie od tego, do jakiego komputera podepniemy mysz. 

Dobrze leży w dłoni

Ostatnim, bardzo ważnym elementem w przypadku myszki jest kształt i wygoda, jaką niesie ze sobą jej użytkowanie. Stąd w GX58 znalazła się m.in. podpórka na kciuk po lewej stronie i opcja regulowania wagi od 112 g do 145 g - w spodniej części myszki, pod pokrywą, znajdują się bowiem trzy ciężarki o wadze 11 g każdy. Spód gryzonia pokryty jest także gumowaną powierzchnią, by gracz nie musiał martwić się, że urządzenie będzie się ześlizgiwać. 

 • Mysz GX58 kosztuje około 99 zł.

Cechy produktu: 

 • Sensora: optyczny Avago 3050L
 • Maksymalna czułość: 4000 DPI
 • Maksymalna szybkość przetwarzania danych: 8500 FPS
 • Maksymalna akceleracja: 30 G
 • Maksymalna szybkość śledzenia: 83 ips
 • Szybkość raportowania: 1000 Hz
 • Ilość przycisków: 8
 • Długość przewodu: 2 m
 • Waga: 112 - 145 g
 • Metalowe ciężarki: 3x 11 g
 • Wymiary: 128 x 88 x 38 mm
 • Oprogramowanie: tak
 • Wymagania systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10

 

źródło: genesis/agdrtv24.pl 

M_21303 M_21304

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P