Pralki Amica - jakość na długie lata

Pralki Amica - jakość na długie lata

Poleć znajomemu
2016-11-21 11:21:41

Wysoka jakość, trwałość i solidność wykonania - to określenia, które trafnie charakteryzują pralki Amica. Nowoczesny Silnik Logic Drive zapewnia wyjątkowo cichą pracę, a jego wydłużona żywotność sprawi, że pralki będą służyły przez wiele lat. Dodatkowo obudowa pralek, która przechodzi testy wytrzymałościowe jest chroniona przed korozją.

Dokonując zakupu pralki poszukujemy sprzętu, które posłuży nam przez co najmniej kilka lat. Amica, znając potrzeby konsumentów, stara się dbać o solidność i trwałość swoich sprzętów ulepszając je z roku na rok są pod wieloma względami. Od kilku lat w pralkach Amica stosowane są silniki Logic Drive, które pozwalają nie tylko znacznie wydłużyć czas bezawaryjnej pracy urządzeń, ale także sprawiają, że działają one zdecydowanie ciszej niż standardowe modele. 

Solidność pralek oraz cichą pracę silnika Logic Drive zapewniło zastąpienie klasycznych rozwiązań napędowych stosowanych w większości sprzętów AGD mechanizmem bezszczotkowym. Wyeliminowanie z konstrukcji silnika szczotek pozwoliło na zwiększenie wytrzymałości i trwałości urządzeń. Szczotki te stanowią bowiem element najszybciej zużywający się i będący jednocześnie najczęstszą przyczyną awarii. Usunięcie najgłośniej pracujących części miało także wymierny wpływ na obniżenie poziomu hałasu generowanego podczas prania i wirowania. Dzięki temu rozwiązaniu pracująca pralka nie będzie przeszkadzała domownikom nawet jeżeli zostanie uruchomiona w nocy.

Podczas produkcji obudowa pralek poddawana jest procesowi kataforezy. To nowoczesny, przyjazny dla środowiska proces, który skutecznie chroni przed korozją i zniszczeniami. Dodatkowo, blacha z której wykonana jest obudowa przechodzi testy wytrzymałościowe w komorze solnej, w której spędza 1000 godzin. Dzięki temu, każdy użytkownik pralek Amica może być pewny, że posiadane przez niego urządzenie zostało stworzone z myślą o długotrwałej i wydajnej pracy. Pralki Amica przed wypuszczeniem na rynek są testowane pod kątem funkcjonalności i wytrzymałości zarówno konkretnych elementów jak i całości urządzenia.

Poza jakością i solidnością samego urządzenia, projektanci zwrócili szczególną uwagę na to, żeby pralki Amica maksymalnie chroniły prane w nich tkaniny. Najnowsze modele posiadają innowacyjny bęben „Pearl Drum”, którego unikalna struktura w kształcie pereł zapewnia maksymalną ochronę dla pranych tkanin, zarówno podczas właściwego cyklu, jak również podczas wirowania. To rozwiązanie pozwala zredukować mechaniczne tarcie ubrań o siebie, dzięki czemu nie niszczą się one tak jak podczas prania tradycyjnego i zachowują swoją strukturę na dłużej. Ograniczenie tarcia jest też szczególnie istotne w przypadku ciemnej odzieży, która zachowuje dzięki temu swój kolor i nie blaknie nawet po wielu praniach.

źródło: amica/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P