Panoramiczna bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

Panoramiczna bezprzewodowa kamera 180° Full HD w ofercie D-Link

Poleć znajomemu
2016-11-23 14:13:00

DCS-2530L, dzięki 180-stopniowemu kątowi widzenia, umożliwia monitorowanie całego pomieszczenia, od ściany do ściany w jakości 1080p. Dodatkowo możliwość ustawienia kąta nachylenia obiektywu zwiększa swobodę w umieszczeniu kamery, którą można dyskretnie ustawić na półce lub przytwierdzić do sufitu. Funkcja nocnego podglądu, wykrywanie ruchu i dźwięku oraz obsługa kamery przez aplikację mydlink gwarantują wychwycenie i podgląd wszystkich zdarzeń, bez względu na porę i miejsce, w którym znajduje się użytkownik.

Szerokokątna panoramiczna kamera Full HD 180° ma wbudowany wskaźnik siły sygnału sieci Wi-Fi. Wskaźnik pomaga w wyborze najlepszej lokalizacji, tak by przesyłanie obrazu z kamery odbywało się płynnie. Kamera DCS-2530L, która jest łatwa w montażu i wygodna w użyciu, umożliwia prowadzenie całodobowego monitoringu. Jej najważniejsze cechy to:

Szerokokątny obiektyw - możliwość stałej obserwacji całego pomieszczenia bez konieczności użycia dodatkowych kamer

Krystalicznie czysty obraz wideo z dźwiękiem, w nocy i w dzień - szczegółowy obraz domu lub biura w rozdzielczości 1080p HD, z poglądem nocnym umożliwiającym monitoring do 5m w zupełnej ciemności.

Wykrywanie ruchu i dźwięku z automatycznym alarmem i nagrywaniem -uwadze kamery nie umknie najdrobniejsze zdarzenie. Po wykryciu ruchu lub dźwięku, nagra zdarzenie na kartę microSD i wyśle e-maila lub powiadomienie na smartfona.

Połączenia przez Wi-Fi AC - kamerę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub biurze w zasięgu sieci Wi-Fi. Wbudowany wskaźnik przy użyciu diody LED informuje o sile sygnału Wi-Fi.

Bezpieczny dostęp - zagwarantowana ochrona prywatności z kamerą, dzięki najwyższym standardom szyfrowania połączenia WPA/WPA2

Łatwa konfiguracja. Brak abonamentu - ustawienia wprost z poziomu smartfona przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home. Dostęp z każdej lokalizacji na świecie bez kosztów abonamentu.

- Kamerę zaprojektowano z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa domów i biur - powiedziała Wioletta Włodarczyk-Kowalik, Business Development Manager z D-Link Polska. - To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują nowoczesnego i niedrogiego urządzenia o dużych możliwościach i rozbudowanej funkcjonalności, a jednocześnie łatwego w konfiguracji i obsłudze.

Nowa kamera D-Linka różni się od tradycyjnych kamer szerokokątnym obiektywem, dzięki któremu można monitorować całe pomieszczenie w domu lub biurze. To sprawia, że nie jest już konieczna instalacja dodatkowych kamer lub korzystanie z funkcji pochyłu i obrotu. Wbudowane gniazdo kart microSD umożliwia rejestrację obrazu z monitoringu na karcie, natychmiast po wykryciu nietypowego ruchu lub dźwięku.

  • Kamera będzie dostępna dla klientów Polsce w połowie grudnia 2016 w sugerowanej cenie 849 zł.

źródło: d-link/agdrtv24.pl

M_21328 M_21329

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie D-Link

D-Link jest producentem sprzętu sieciowego m.in. głównym dostawcą urządzeń służących do komunikacji komputerów z szerokopasmowym Internetem. D-Link Polska ściśle współpracuje z krajowymi ośrodkami akademickimi, szczególnie z Politechniką Śląską w Gliwicach. W ramach projektu „Kulturalnie bez kabli” D-Link sponsoruje sieci bezprzewodowe w wielu instytucjach kulturalnych Warszawy (m.in. w Galerii Zachęta, Centrum Sztuki Współczesnej, Bibliotece Uniwersyteckiej), które bezpłatnie służą pracownikom, artystom oraz gościom.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P