Mysz MANEJO - nowy wymiar walki ze zmęczeniem w pracy

Mysz MANEJO - nowy wymiar walki ze zmęczeniem w pracy

Poleć znajomemu
2016-11-25 12:17:53

SPEEDLINK, niemiecki producent sprzętu komputerowego, wprowadził do sprzedaży nowy model myszy - MANEJO. Mysz jest w pełni ergonomiczna, dzięki czemu jej użytkowanie wpływa na redukowanie objawów zmęczenia, wynikającego z długotrwałej pracy przy komputerze. 

Mysz MANEJO zaprojektowana została zgodnie z zaleceniami terapeutów. Za sprawą ergonomicznej, pionowej budowy, jej użytkownik nie wykręca nadgarstka w bok, a dłoń spoczywa w bardziej odprężonej, naturalnej pozycji.  W przypadku korzystania z tradycyjnej myszki, mięśnie przedramienia są napięte, co przy długotrwałej pracy przed komputerem może prowadzić do bólu pleców, ramion i dłoni. Po mysz MANEJO powinni sięgnąć szczególnie ci, którzy ze względu na specyfikę swojego zawodu, wiele godzin spędzają przed komputerem. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, inżynierowie SPEEDLINK zaprojektowali mysz o specjalnym, designerskim kształcie. Mając na uwadze funkcjonalność, zdecydowali się na pokrycie jej jedwabiście gładką, czarną gumową powłoką, aby nie wyślizgiwała się z dłoni. Za sprawą wymiarów myszy - 72 x 127 mm (przy wysokości 60 mm), model MANEJO jest uniwersalny - doskonale nadaje się do każdej dłoni. 

Mysz z 3 przyciskami dla osób praworęcznych o rozdzielczości 1600 dpi, wraz z unikatowym, lekko obracającym się pokrętłem, jest odpowiedzią dla tych, którzy w swej pracy stawiają na precyzję. Model MANEJO został wyposażony w technologię radiową 2,4 GHz, co pozwoliło zwiększyć zasięg myszki do 8m.

Mysz zasilana jest dołączonymi do zestawu, dwoma bateriami AAA, zaś automatyczny tryb gotowości zmniejsza zapotrzebowanie na energię. Dzięki technologii Plug and Play, model MANEJO nie wymaga instalacji sterowników.  

źródło: speedlink/agdrtv24.pl

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P