Kupując irygator Panasonic EW1411 otrzymasz za darmo dwie wymienne końcówki

Kupując irygator Panasonic EW1411 otrzymasz za darmo dwie wymienne końcówki

Poleć znajomemu
2016-11-28 14:22:41

W dobie mody na zdrowy styl życia nie możemy zapominać też o higienie jamy ustnej. Zdrowie naszych zębów świadczy o stanie całego ciała, a uśmiech to nasza wizytówka, więc ważne  jest, aby odpowiednio o niego dbać.

Idealnym rozwiązaniem na piękne zęby jest stosowanie irygatora. Urządzenie za pomocą strumienia wody wypłukuje resztki jedzenia i luźny kamień z przestrzeni międzyzębowych. Dodatkowo za pomocą wydmuchiwanego powietrza możemy masować nasze dziąsła, które w efekcie stymulacji stają się zdrowsze i silniejsze.

Panasonic EW1411 posiada niezwykle wygodny w montażu i demontażu zbiornik na wodę, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w czystości. Doskonale sprawdza się przy implantach zębowych czy aparatach.

Zapewnia 4 tryby pracy, dzięki czemu dostosujesz moc do swoich potrzeb:

  1. Tryb JET - to bardzo silny strumień wody (5,9 bar) działający przez 35 sekund.
  2. Tryb INTERDENTAL - strumień wody jest przerywany, tak więc podczas poruszania dyszy minimalizowanie jest zużycie wody ze zbiornika nawet
     o ¾.
  3. Tryb AIR IN REGULAR - miesza z wodą drobne bąbelki powietrza
     w efekcie czego umożliwia delikatniejsze dla dziąseł czyszczenie kieszonek dziąsłowych.
  4. Tryb AIR IN SOFT - mechanizm działania taki sam jak w trybie REGULAR, jednak polecany osobom z nadwrażliwością, ponieważ moc strumienia jest mniejsza (2,0 bar).

Dysze w irygatorze należy wymieniać ze względów higienicznych co 6 miesięcy. Tylko teraz do zestawu Panasonic EW1411, w ramach promocji dołączane są dwie dodatkowe końcówki całkowicie za darmo!

Promocja trwa od 20 listopada do 31 grudnia 2016 roku!

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Mężczyzna

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Kobieta

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P