Canon: Nowe urządzenie serii PIXMA ze stałym zasilaniem w atrament

Canon: Nowe urządzenie serii PIXMA ze stałym zasilaniem w atrament

Poleć znajomemu
2016-12-02 12:19:00

Firma Canon zaprezentowała nowe urządzenie 4 w 1 PIXMA G4400. Jest to najnowszy model z serii urządzeń drukujących z opracowanym przez Canon systemem stałego zasilania w atrament (CISS; Continuous Ink Supply System), który pozwala na wydruk dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Jest to produkt stworzony z myślą o użytkownikach domowych lub małych biurach. 
 

Na jednym zestawie pojemników z atramentem można wydrukować do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli, co przekłada się na niski koszt wydruku strony. Nowe urządzenie oferuje także wysoką jakość wydruków. Czarny atrament pigmentowy sprawia, że tekst jest wyrazisty, a kolorowe atramenty barwnikowe odpowiadają za żywe kolory na dokumentach i zdjęciach. PIXMA G4400 została wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy,  który ułatwia i przyspiesza skanowanie, faksowanie oraz kopiowanie dokumentów. 

Tanie i szybkie drukowanie, wysoka jakość  

PIXMA G4400 posiada system głowicy drukującej FINE, który odpowiada za szybkość pracy oraz wysoką jakość. Zastosowano także technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, co gwarantuje niezawodność podczas druku większych ilości dokumentów. Wydruki wyróżniają się wysoką szczegółowością i płynnymi przejściami kolorów, co ma szczególne znaczenie w przypadku drukowania barwnych grafik czy zdjęć bez obramowania w formacie 10x15 cm, czy kwadratowych odbitek 13x13 cm. Dzięki temu, że pojemniki na atrament zostały zintegrowane z urządzeniem i umieszczone z przodu, na bieżąco można monitorować poziom tuszu.  Specjalnie zaprojektowane buteleczki z atramentem ułatwiają szybkie uzupełnianie, gdy jest to konieczne. PIXMA G4400 została wyposażona w wyświetlacz LCD, który uławia obsługę, pozwala skonfigurować opcje łączności, a także informuje czy atrament został uzupełniony poprawnie. 

Opcje łączności 

PIXMA G4400 została wyposażona w łączność Wi-Fi ze wsparciem dla Apple Airprint™, Mopria dla Android™, Windows 10 Mobile™. Do bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych można także wykorzystać aplikację Canon PRINT dla systemów iOS i Android. Co więcej, zeskanowane dokumenty można przesyłać bezpośrednio do połączonego urządzenia. Za pośrednictwem chmury i aplikacji Canon PRINT dokumenty i zdjęcia można drukować z dowolnego miejsca. Nowa PIXMA pozawala także na zdalne drukowanie z popularnych serwisów, takich jak Instagram™, Google Drive™, Facebook™, Dropbox™ i innych.   Canon: Nowe urządzenie serii PIXMA ze stałym zasilaniem w atrament

Więcej kreatywności 

PIXMA G4400 jest kompatybilna z programem Canon Easy-PhotoPrint+. Oprogramowanie dostępne jest z poziomu tabletów lub przeglądarki internetowej i pozwala edytować zdjęcia przed wydrukiem, a także skorzystać z szablonów, takich jak np. kalendarze czy pocztówki. Urządzenie oferuje oprogramowanie Canon do porządkowania i drukowania zdjęć - My Image Garden.  Z kolei korzystając z komputera czy urządzeń mobilnych można także wejść do kreatywnego świata Creative Park, gdzie dostępne są tysiące inspirujących szablonów czy wycinanek. 

Kluczowe cechy: 

  • Urządzenie wielofunkcyjne 4w1, ADF na 20 arkuszy. 
  • Niskie koszty druku i wysoka wydajność: do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli.
  • Łączność Wi-Fi; druk z chmury i urządzeń mobilnych.
  • Zdjęcie w formacie 10x15 cm bez marginesów drukowane w ok. 60 s. 
  • Czarny atrament pigmentowy i barwnikowe tusze kolorowe: wysoka jakość wydruków; wyraźny i ostry tekst, żywe kolory. 
  • Wyświetlacz LCD dla łatwej i szybkiej obsługi.

źródło: canon/agdrtv24.pl 

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P