Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Nowy, jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic

Poleć znajomemu
2017-01-03 13:24:00

Panasonic wprowadził do oferty nowy model projektora Space Player o nazwie PT-JX200. Jest to hybrydowe rozwiązanie łączące funkcje projektora laserowego oraz reflektora oświetleniowego. Nowy model został wyposażony w oprogramowanie do zarządzania treścią, od poprzedników wyróżnia go także wyższa jasność na poziomie 2000 lumenów.

Space Player to urządzenie, które swoje budową przypomina reflektor, pełni jedna podwójną funkcję - zarówno oświetleniową, jak i projekcyjną. Zaletą urządzenia jest możliwość prostej instalacji na standardowych szynach oświetleniowych za pomocą jednego kabla. Ponadto nowy Sapce Player cechuje jasność 2000 lumenów i możliwość nieprzerwanej pracy do 20 000 godzin.

Urządzenie zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o placówkach handlowych, restauracjach oraz muzeach. Można go wykorzystać na przykład do podświetlenia ekspozycji muzealnych, uzupełniając je jednocześnie o opisy eksponatów wyświetlane z projektora. Z kolei w restauracjach można za jego pomocą w ciekawy sposób wyświetlić menu lub inne obrazy tworząc niepowtarzalna atmosferę.

Space Player PT-JX200 wykorzystuje nowe oprogramowanie do zarządzania treścią, które pozwała na planowanie wyświetlanych materiałów, zarządzanie listą odtwarzania, automatyczne włączanie/wyłączanie zasilania, przełączanie źródła sygnału, a także odtwarzanie pokazu slajdów. Dodatkowo funkcja Memory Viewer umożliwia odtwarzanie treści z efektami przejścia oraz automatyczne odtwarzanie i obracanie obrazu. 

Wysoką rozdzielczość XGA zapewnia urządzeniu wysokiej jakości system obrazowania 1-chip DLP. Ponadto Space Player został wyposażony w funkcję dopasowania kolorów do projekcji z użyciem wielu urządzeń, pozwala przy tym wyświetlać obrazy we wszystkich kierunkach poniżej swojej osi poziomej. Dodatkowym atutem urządzenia jest brak filtra, dzięki czemu nie wymaga ono konserwacji.

Space Player można zainstalować na suficie oraz innych płaskich powierzchniach (stół, ściana), co zapewnia bardzo elastyczny montaż.

- Nowy model projektora laserowego Space Player można zintegrować ze standardowymi szynami oświetleniowymi. To oznacza, że użytkownicy mogą udoskonalić system audiowizualny niskim kosztem i w bardzo prosty sposób - mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. - Space Player oferuje duże, jasne i barwne projekcje, które idealnie sprawdzą się w sklepach, restauracjach czy muzeach.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

M_21458 M_21459

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P