Nowa seria kamer LEGRIA HF od Canon

Nowa seria kamer LEGRIA HF od Canon

Poleć znajomemu
2017-01-05 09:50:50

Canon zaprezentował odświeżoną serię kamer LEGRIA HF - LEGRIA HF R806, LEGRIA HF R86 i LEGRIA HF R88. Nowe, łatwe w obsłudze kamery to propozycja m.in. dla rodzin oraz wszystkich tych, którzy chcą zachować wspomnienia na dłużej. Urządzenia wykorzystują znane z poprzedniej linii kamer funkcje, oferując jednocześnie więcej kreatywnej kontroli oraz efekty nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie, a także ulepszone parametry, które pomagają rejestrować wyraziste i nasycone kolorami filmy nawet przy słabym oświetleniu. Urządzenia serii LEGRIA HF wyróżniają się także nowym wykończeniem.

Za sprawą nowych efektów nagrywania w przyspieszonym i zwolnionym tempie materiał można rejestrować ze zmienną częstotliwością. Dzięki temu filmy, w zależności od sytuacji, nabiorą dynamiki lub dramaturgii - można np. spowolnić nagranie, aby precyzyjnie zapisać moment zdmuchnięcia świeczek z urodzinowego tortu lub odwrotnie, przyspieszyć przejazd na deskorolce. Tryb jasnych partii obrazu (Highlight Priority) wraz z ulepszoną korekcją tylnego podświetlenia, którą można wybrać podczas nagrywania, zapewnia naturalne i dobrze naświetlone filmy. Kombinacja tych dwóch ustawień umożliwia dokładniejsze analizowanie sceny, aby lepiej oddać szczegóły i pomaga ustawić optymalny kontrast, nawet w jasnych scenach.

Kolorowy 7,5-centymetrowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości daje dostęp do prostego w obsłudze interfejsu i ułatwia zmianę ustawień. Funkcja automatycznego wyboru sceny zadba o dopasowanie parametrów do sytuacji, a długi czas pracy baterii zapewni komfort nagrywania. Kamery LEGRIA HF R86 i LEGRIA HF R88 oferują dodatkowo wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwoli zachować jeszcze większą ilość zarejestrowanych wspomnień.

Wszystkie modele z nowej serii LEGRIA HF zostały wyposażone w pięcioosiowy tryb dynamicznej stabilizacji, który pomaga ustabilizować poruszenia kamery, nawet podczas nagrywania w zbliżeniu czy w ruchu. Zarówno 32-krotny zoom optyczny, jak i imponujący 57-krotny zaawansowany zoom oraz funkcja automatycznej pomocy w kadrowaniu sprawią, że filmowany obiekt zawsze będzie w kadrze. Z kolei funkcja Audio Scene Select pomoże dobrać odpowiednie dla każdej sceny parametry dźwięku, dzięki czemu filmy będą jeszcze bardziej porywające.

LEGRIA HF R88 dodatkowo wyposażona jest w szerokokątny konwerter WA-H43, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas nagrywania materiałów w niewielkich przestrzeniach, jak również podczas filmowania rozległych krajobrazów.

Więcej opcji łączności

Kamery z nowej serii LEGRIA HF oferują ulepszone opcje łączności. LEGRIA HF R86 i LEGRIA HF R88 posiadają wbudowane Wi-Fi oraz Dynamic NFC, dzięki czemu są w pełni kompatybilne z aplikacją Canon Camera Connect App i stacją CS100. Z kolei LEGRIA HF R806 jest kompatybilna ze standardem FlashAir.

LEGRIA HF R806 - cechy kluczowe:

 • Full HD, 57-krotny zaawansowany zoom
 • Optyczna inteligentna stabilizacja obrazu
 • Obsługa kart FlashAir
 • Nagrywanie w przyspieszonym lub zwolnionym tempie

LEGRIA HF R86 - kluczowe cechy:

 • Full HD, 57-krotny zaawansowany zoom
 • Optyczna inteligentna stabilizacja obrazu
 • Wi-Fi i NFC, 16GB pamięci wewnętrznej
 • Wydajna bateria

LEGRIA HF R88 - kluczowe cechy:

 • Full HD, 57-krotny zaawansowany zoom, konwerter szerokokątny
 • Optyczna inteligentna stabilizacja obrazu
 • Wi-Fi i NFC, 16GB pamięci wewnętrznej
 • Wydajna bateria

źródło: canon/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P