Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

Poleć znajomemu
2017-01-05 10:29:21

TomTom Sports ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej aplikacji sportowej, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także zawiera przydatne wskazówki treningowe i może być motywacją dla milionów użytkowników.

Nowe rozwiązanie oferowane przez TomTom Sports zostało stworzone we współpracy ze sportowcami i użytkownikami aplikacji fitness. Jego celem jest pomoc w treningach poprzez wprowadzenie motywujących wiadomości, wskazanie trendów aktywności, porównań statystyk oraz funkcji umożliwiających dzielenie się informacjami w mediach społecznościowych. Aplikację wyróżnia również atrakcyjny i przyjazny użytkownikom design.

“Tworzymy urządzenia typu wearables od 2009 roku i od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie. Zasób danych, do których użytkownicy mają obecnie dostęp, może być przytłaczający. To, czego ludzie najbardziej potrzebują, aby walczyć z wymówkami i podtrzymać postanowienia, to motywacja do ćwiczeń i zrozumienie tego, co naprawdę pomaga im osiągnąć cel. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy otrzymają dane, które ułatwią im realizację założeń treningowych. Wprowadzenie nowego rozwiązania oznacza, że będzie to niezwykle fascynujący rok dla naszej marki w świecie sportu.” - powiedziała Corinne Vigreux, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer.

Aplikacja TomTom Sports umożliwia śledzenie w jednym miejscu aż 12 różnych aktywności tj. np.: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, jazda na nartach, biegi górskie oraz wspinaczka. Nową aplikację TomTom Sports będzie można pobrać w Apple Store i Google Play 2 w lutym. Będzie ona dostępna na smartfony z systemem iOS 4 oraz Android 3 , przeznaczona dla urządzeń TomTom Runner, TomTom Touch, TomTom Adventurer, TomTom Spark i TomTom Multi-Sport.

źródło: tomtom/agdrtv24.pl

O firmie TomTom

Firma TomTom (TOM2) założona w 1991 roku jest aktualnie wiodącym dostawcą nawigacyjnych i lokalizacyjnych produktów i usług. Mapy TomTom, informacja o natężeniu ruchu oraz nawigacyjne technologie są wykorzystywane we wbudowanych systemach nawigacyjnych, mobilnych urządzeniach, internetowych aplikacjach oraz rządowych i biznesowych rozwiązaniach. Firma TomTom również projektuje i produkuje własne produkty oparte o technologie lokalizacyjne, w tym urządzenia nawigacyjne oraz rozwiązania do zarządzania flotą, a także sportowe zegarki wyposażone w funkcje GPS. Firma TomTom, z główną siedzibą w Amsterdamie, zatrudnia 3500 pracowników na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w ponad 35 krajach.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P