Jak bardzo nie lubisz prasować?

Jak bardzo nie lubisz prasować?

Poleć znajomemu
2017-01-24 10:29:54

Z wielu badań wynika, że zdecydowana większość z nas nie lubi prasować. A co z pozostałymi? Mogli znaleźć metodę w tym szaleństwie, albo… poznać rozwiązanie, które pomaga uporać się z tym obowiązkiem szybko i komfortowo. Technologia doskonała? Z pewnością też ekologiczna - Bosch przedstawia żelazko ProEnergy.

Prasowanie trudno raczej zaliczyć do ulubionych zadań domowych. Przez wielu z nas zaliczane jest ono do najbardziej uporczywych obowiązków i trudno się z tym nie zgodzić. Kojarzone często z monotonną czynnością prasowanie zabiera nam czas, wymaga skupienia, a nawet swojego rodzaju wiedzy, dzięki której nie przypalimy ulubionej koszuli męża i dokładnie wyprasujemy piękną sukienkę żony. Czy istnieje żelazko, które nas w tym wyręczy? Właśnie taki cel przyświecał inżynierom marki Bosch, którzy opracowali żelazko ProEnergy, wykorzystujące technologię SensorSecure i dbające o możliwie jak najniższe zużycie energii elektrycznej i wody w czasie pracy urządzenia. Jak to działa i co nam to daje? Innowacyjny czujnik dotyku grzeje tylko wtedy, gdy trzymamy żelazko w dłoni, zaś automatyczne odłączenie zasilenia następuje z chwilą, gdy zdejmiemy rękę z uchwytu urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu prasowanie jest nie tylko wygodne, ale też bezpieczne - od tej pory poranny pośpiech przed pracą nie musi wiązać się ze stresującym i znanym niemal wszystkim pytaniem „Czy aby na pewno wyłączyłam/em żelazko?” Wygodne?

ECOLogiczne prasowanie

Żelazko ProEnergy swoim wyglądem nawiązuje do trybu ECO, w które zostało wyposażone. Dzięki niemu oszczędzamy do 25 proc. energii i do 35 proc. wody w porównaniu z ustawieniami MAX. Biało-zielony kolor i kabel w tym samym kolorze o długości 2,5 m, przypominają o możliwości ekologicznego korzystania z żelazka, zapewniając przy tym szybki i perfekcyjny rezultat wyprasowanych ubrań, dzięki sprawdzonemu rozwiązaniu iTemp. Jest to uniwersalny poziom temperatury bezpieczny dla wszystkich tkanin, a to oznacza, że nie musimy się martwić o osobne ustawienia dla jedwabnej sukienki i dżinsów, a więc nie musimy też sortować ubrań przed ich wyprasowaniem. Sprytne?

Bosch w każdym detalu

Żelazko ProEnergy dobrze się prowadzi i szybko rozprasowuje zagniecenia dzięki specjalnej, trójfazowej budowie jego stopy CeraniumGlissee, która zapewnie idealne rozprowadzanie pary, a ponadto wyróżnia się doskonałymi właściwościami ślizgowymi. Co więcej, żelazko wyposażone jest w program system AntiCalc, polegający na automatycznym odkamienianiu urządzenia, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się z jego trwałości i bezawaryjności.

Żelazko Bosch ProEnergy TDA702421E

  • SensorSecure
  • Tryb ECO oszczędzający do 25% energii i do 35% wody
  • Trójfazowa budowa stopy CeraniumGlissee
  • AntiCalc
  • Dł. kabla 2,5 m
  • Cena: 289 zł

źródło: bosch/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P