Samsung prezentuje kolejne innowacje w kuchni

Samsung prezentuje kolejne innowacje w kuchni

Poleć znajomemu
2017-01-25 11:51:00

Podczas tegorocznych targów CES Samsung zaprezentował bogatą ofertę intuicyjnych produktów kuchennych do zabudowy. Pokazane zostały urządzenia dedykowane na rynek amerykański, ale przedstawione w nich rozwiązania są dostępne także w Europie.  Wszystkie produkty łączy spójny i elegancki design, za to wyróżnia bogaty wachlarz dostępnych funkcji, które powstały z myślą o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach klientów. Propozycje firmy Samsung docenią miłośnicy gotowania, osoby którym bliska jest ekologia oraz zapracowani i szukający prostych rozwiązań domownicy.

Dla wszystkich tych grup konsumentów Samsung ma praktyczne rozwiązania, dzięki którym gotowanie będzie jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. Przykładem takiego rozwiązania jest technologia Dual Cook™. Dzięki niej jeden piekarnik można wykorzystać jako dwa. Specjalny separator w środku urządzenia pozwala piec dwa całkowicie różne dania w tym samym czasie. System zabezpiecza przenikanie się aromatów i umożliwia ustawienie różnych temperatur pieczenia. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest duża oszczędność energii, którą osiągnięto poprzez skrócenie czasu pieczenia.

Kolejną propozycją jest płyta indukcyjna ze strefą Flex Zone. Duże, prostokątne, otwarte pole na płycie zostało zaprojektowane tak, by mieściło garnki i patelnie o różnych kształtach i wymiarach lub duże naczynia do gotowania.

Samsung przygotował coś także dla tych, którym w płytach indukcyjnych brakuje szybkiego podglądu na moc, z jaką pracuje urządzenie. Dzięki Virtual Flame™, nowoczesne i energooszczędne płyty działają pod tym względem tak samo jak tradycyjne. Oświetlenie LED pozwoliło wprowadzić imitacje płomieni wyświetlanych na garnku i w zależności od mocy ustawionej w danym polu, wyświetlane płomienie są wyższe lub niższe. Dzięki temu użytkownik ma lepszą kontrolę nad mocą danego pola - podobnie jak na płycie gazowej.

Samsung oferuje również udogodnienie w zakresie zmywania. System Waterwall™ rozwiązuje problem niedomytych naczyń, które umieszone są na brzegach urządzenia. Opatentowana przez firmę Samsung technologia ściany wodnej odróżnia się od tradycyjnych zmywarek tym, że strumień wody nie obraca się po okręgu w środku urządzenia, a precyzyjnie przesuwa od jednego do drugiego brzegu zmywarki. Dzięki temu wszystkie naczynia myte są z taką samą dokładnością.

Każda z innowacji ma ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków i ograniczyć niepotrzebne zużycie energii lub wody. Nowe technologie pozwalają na jeszcze więcej, gdy zintegrujemy działanie kilku sprzętów jednocześnie. Dzięki aplikacji Samsung Smart Home urządzenia mogą komunikować się ze sobą, co pozwala na bardziej zaawansowaną automatyzację zadań. Dzięki temu czas poświęcany na domowe obowiązki można spędzić z najbliższymi lub przeznaczyć na realizację własnych pasji.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

M_21581 M_21582 M_21583

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P