MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

Poleć znajomemu
2017-02-15 14:02:00

Nowe obudowy wprowadzane aktualnie przez MODECOM zostały nazwane od księżyców Układu Słonecznego. Nie bez powodu. Owiane tajemnicą, zachwycają swoim szlachetnym pięknem. Jednak nie tylko wygląd jest mocną stroną tych nieziemskich obudów. Wyróżnia je również doskonale zaprojektowane wnętrze.

Ariel, Fobos i Deimos to stabilne konstrukcje dla różnych zastosowań. Każda z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby montaż komponentów nie zabierał użytkownikowi dużo czasu i nie sprawiał mu trudności. Obudowy zmieszczą po dwa dyski SSD 2.5” oraz HDD 3.5”. Nawet przy maksymalnej liczbie komponentów, obudowy pozwalają utrzymać doskonałą organizację przestrzeni. Co więcej, każda z nich ma porty w łatwo dostępnych miejscach. Są to przede wszystkim: dwa porty USB 2.0, jeden port USB 3.0 oraz chromowane wejścia na słuchawki i mikrofon. Każda z nich wyposażona jest w fabrycznie zamontowany wentylator z możliwością rozbudowania systemu chłodzenia o cztery kolejne. Mają również filtry pod miejscem na zasilacz dla zapewnienia czystości wnętrza. Każda z nich jest także przystosowana do montażu wodnego systemu chłodzenia.

Obudowy nie są identyczne w swej konstrukcji i wyposażeniu. Każda z nich posiada wyróżniające ją cechy. Fobos, w odróżnieniu od Ariela, został dodatkowo wyposażony w czytnik kart SD/TF umieszczony z boku panelu przedniego. Deimos z kolei posiada siatkowany panel przedni z dodatkowym filtrem magnetycznym dla lepszej wymiany powietrza.

Nowe obudowy od MODECOM na pewno będą leżeć w orbicie zainteresowań każdego miłośnika komputera stacjonarnego, nie tylko dzięki swojemu designowi, ale i funkcjonalności.

Sugerowane ceny detaliczne obudów:

Ariel 129,99 zł

MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

 

Fobos 119,99 zł

  MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

Deimos 119,99 zł

MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Obudowy

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P