Samsung rozszerza swoją ofertę o linię lodówek do zabudowy

Samsung rozszerza swoją ofertę o linię lodówek do zabudowy

Poleć znajomemu
2017-02-20 13:29:00

Lodówka do zabudowy Samsung wszystko co najlepsze, kryje w środku. Docenią ją miłośnicy kulinarnych eksperymentów, bo pozwala na dopasowanie odpowiednich warunków chłodzenia dla różnych typów żywności. Będzie także pomocna dla dużych rodzin, dzięki sporej przestrzeni, ruchomym balkonikom na drzwiach lodówki, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami oraz funkcji utrzymywania stałej temperatury wewnątrz nawet przy częstym otwieraniu drzwi.

Najnowsza lodówka do zabudowy Samsung została wyposażona we wszystkie cenione przez klientów rozwiązania, dzięki którym przechowywane jedzenie dłużej zachowuje doskonałą świeżość i smak. Jednym z nich jest technologia pełnego No Frost, którą producent oferuje we wszystkich typach i modelach chłodziarek. Eliminuje ona powstawanie wewnątrz urządzenia szronu, dzięki czemu nie wymaga czasochłonnego i nieprzyjemnego rozmrażania lodówki, co dodatkowo wpływa też na poziom zużywanej przez nią energii.

Zainteresowanie budzi także system Twin Cooling Plus™. Dzięki niemu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, ponieważ w części chłodzącej i rozmrażającej zamontowano osobne parowniki. Pozwalają one zachować odpowiednie poziomy wilgotności w różnych częściach lodówki, a zapachy między komorami się nie przenikają. Rozwiązanie Coolselect+ pozwala natomiast, w zależności od potrzeb, sterować zadaniami dolnego zamrażalnika. Dostępne są cztery możliwe tryby: mrożenia (od -23 do -17 stopni Celsjusza), lekkiego mrożenia (- 5 stopni), chill (-1 stopień) oraz zamiany zamrażalnika w kolejną komorę chłodziarki (2 stopnie).

Na uwagę zasługuje także zamontowany w lodówkach silnik Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Jego optymalna praca pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia.

Samsung przy tworzeniu swoich lodówek, poza funkcjonalnością, postawił także na estetykę wykończenia. Choć urządzenie jest zabudowane, projektantom zależało, by jego użytkowanie było komfortowe pod względem funkcjonalności i designu. Dzięki technologii Space Max pojemność lodówki jest większa niż w innych dostępnych na rynku produktach do zabudowy z technologią pełnego No Frost, zachowując jednak takie same wymiary zewnętrzne urządzenia. Jest to możliwe dzięki wyjątkowemu, wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzeń stały się cieńsze. Wnętrze lodówki jest eleganckie, przez zamontowany srebrny wyświetlacz i wysokiej jakości półki z hartowanego szkła z metalowym wykończeniem. Idealnie komponują się one z metalowym panelem zamontowanym na tylnej ściance, który jednocześnie eliminuje wahania temperatury i dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Dodatkowo zastosowane w środku oświetlenie LED ma delikatniejszą barwę niż standardowe, przez co nie tylko lepiej się prezentuje, ale także jest przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu. Podobnie jak pozostałe urządzenia do zabudowy w ofercie Samsung, nowe lodówki choć są ukryte pod frontami mebli, dodają kuchni charakteru, a użytkownikom ułatwiają domowe obowiązki.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

M_21688 M_21689 M_21690

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P