Dirt Devil Navigator - funkcjonalny robot sprzątający

Dirt Devil Navigator - funkcjonalny robot sprzątający

Poleć znajomemu
2017-02-28 13:45:00

Nie każdy z nas lubi odkurzać. Albo po prostu nie zawsze mamy na to czas. Ale chyba większość z nas lubi porządek. A co powiecie na pomysł, żeby sprzątanie „zrobiło się samo”? Nawet wtedy, kiedy nas nie ma w domu... Przedstawiamy Dirt Devil Navigator.

Odkurzacz automatyczny Dirt Devil Navigator został wyposażony w antystatyczną turbo szczotkę nagarniaj. Z kolei boczna szczotka ułatwia odkurzanie przy ścianach czy nogach od krzeseł lub stołu. Robot pracuje w 4 różnych trybach wykonujących ruch spiralny, kwadratowy, krzyżowy oraz wzdłuż ścian. Pilot do sterowania zapewnia prosty wybór funkcji.

Pełna kontrola

Odkurzając z Navigatorem, nie musisz się martwić o niego martwić - wbudowane trzy czujniki pilnują, aby robot nie spadł ze schodów. Dodatkowo możesz ustalić obszar sprzątania - odkurzacz reaguje na ustawioną przez Ciebie niewidzialną linię. Technologia „Light Fence” umożliwia ograniczenie pola pracy, a „Smart Fence” otwarcie nowego pola pracy po sprzątnięciu poprzedniego.

Inteligentne zasilanie

Dirt Devil Navigator może pracować 60 minut w trybie POWER lub 80 minut w trybie SILENCE. Użytkownik nie musi się martwić o rozładowanie się akumulatora. Urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby uzupełnić poziom energii.

Inetligentny dom jest teraz „trendy”. Wszyscy szukamy rozwiązań, które ułatwią nam codzienne obowiązki. Wspierają nas w tym coraz nowocześniejsze i bardziej inteligentne urządzenia. Takie  zadanie ma również Dirt Devil Navigator.

źródło: dd/agdrtv24.pl

M_21720 M_21721

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P