Proste w obsłudze projektory przenośne od Panasonic

Proste w obsłudze projektory przenośne od Panasonic

Poleć znajomemu
2017-02-28 14:52:06

Panasonic zaprezentował najnowszą serię lekkich projektorów przenośnych o wysokiej jasności. Modele z linii PT-VZ580 oferują do 7000 godzin pracy bez konserwacji, dzięki czemu są niezawodnym i efektywnym kosztowo rozwiązaniem dla przedsiębiorstw i szkół.

Seria projektorów 3LCD o nazwie PT-VZ580 składa się z trzech bezprzewodowych i trzech sieciowych modeli. Urządzenia zapewniają jasność na poziomie 5000 lumenów i rozdzielczości WUXGA (PT-VZ585N / PT-VZ580), 5300 lumenów przy rozdzielczości WXGA (PT-VW545N / PT-VW540) oraz 5500 lumenów i rozdzielczości XGA (PT-VX615N / PT-VX610). Wszystkie oferują wysoki współczynnik kontrastu 1:10000 gwarantujący wyraźne i żywe obrazy. Modele bezprzewodowe zostały wyposażone w funkcję bezprzewodowego wyświetlania materiałów Miracast. Umożliwia ona łatwą projekcję dokumentów, filmów Full HD, obrazów i plików audio z urządzeń z systemem iOS oraz Android, jak i z komputerów Windows i Mac.

Miracast pozwala na wymianę materiałów pomiędzy maksymalnie dziesięcioma użytkownikami w dowolnym czasie i z wykorzystaniem moderatora. Za sprawą dwupasmowej transmisji (5 GHz / 2,4 GHz) technologia pozwala błyskawicznie uruchomić połączenie i wyświetlać na dużym ekranie materiały HD. Dodatkowo połączenie można jeszcze bardziej przyspieszyć dzięki zainstalowaniu aplikacji Wireless Manager lub Wireless Projector.

Aby ograniczyć koszty eksploatacji, żywotność lampy i filtra została wydłużona do 7000 godzin - w trybie ECO2. Jednocześnie tryb ten minimalizuje szum generowany przez urządzenie podczas pracy - do poziomu 29 dB. Projekcję ułatwia także złącze Digital Link, które umożliwia przesyłanie sygnałów cyfrowych na odległość do 150 m za pomocą jednego kabla.

- Seria PT-VZ580 obejmuje lekkie projektory, do 5 kg, które są idealnym rozwiązaniem do zastosowań biznesowych i edukacyjnych - mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. - Urządzenia są proste w instalacji, przyjazne użytkownikowi i jednocześnie bezpieczne. Oferują między innymi funkcję zabezpieczeń EAP, która zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do projektora. Jednocześnie dzięki możliwości skanowania kodów QR zapewniają szybki i wygodny dostęp z poziomu urządzeń mobilnych.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P