Lenovo Miix 320 z odłączanym ekranem

Lenovo Miix 320 z odłączanym ekranem

Poleć znajomemu
2017-03-01 12:35:00

Model pracy na zlecenie przyjął się na dobre, o czym świadczą zarówno dorabiający sobie kierowcy Uber®, jak i niezależni blogerzy. W ostatnim dziesięcioleciu zarówno w UE, jak i w USA liczba osób mających dodatkowe zajęcie stale wzrastała. W USA zjawisko to dotyczy obecnie niemal 28 milionów osób. Choć pokolenie millenium nie wymyśliło takiego modelu pracy, to z łatwością przyswoiło sobie związany z nim styl życia.

Millenialsi i postmillenialsi, którzy dorastali wśród technologii zapewniających dostęp do internetu w dowolnym miejscu i czasie należą do największej grupy osób łączącej różne formy pracy zarobkowej. Dzięki takim innowacjom, jak wygodne w przenoszeniu komputery i łączność LTE - Katie z Raleigh może uruchomić w serwisie Etsy® sprzedaż ręcznie robionej biżuterii. Nowoczesne technologie pozwalają Bryanowi z Szanghaju sprzedawać swoje umiejętności graficzne start-up’om w Berlinie, Peterowi z Amsterdamu oferować usługi tłumaczenia zagranicznym inwestorom, a Adrianowi z Paryża pisanie kolejnej powieści w pociągu, w drodze do pracy.

Ludzie uważają, że dorywcze zajęcia wymagają bardziej spersonalizowanych komputerów, które są wszechstronne, mobilne i zapewniają łączność z siecią bez względu na miejsce i czas. Właśnie dla takich osób powstał nowy Lenovo Miix 320 - lekkie urządzenie z systemem Windows® 10 z odłączanym ekranem - pełniące funkcję laptopa z klawiaturą lub przenośnego tabletu po jej odłączeniu.

Do wszechstronnej pracy

Konstrukcja Miix 320 z odłączanym ekranem to odpowiedź na potrzeby wymagających osób, które szukają wszechstronnego urządzenia pozwalającego im pracować także z dala od biurka. Wystarczy podłączyć klawiaturę z precyzyjnym touchpadem do ekranu, aby wygodnie napisać artykuł na bloga, czy sporządzić budżet w arkuszu Excel. Miix 320 został wyposażony w procesor Intel® Atom™ X5, układ graficzny Intel HD, do 4 GB RAM i do 128 GB pamięci masowej eMMC5. Zastosowane komponenty pozwalają na komfortowe tworzenie materiałów cyfrowych, korzystanie z zasobów sieci oraz pozostawać w kontakcie z partnerami biznesowymi i współpracownikami. Użytkownicy chcący przemieszczać się z jak najlżejszym bagażem między spotkaniami na mieście mogą odłączyć klawiaturę i zabrać ze sobą sam wyświetlacz z ekranem dotykowym o przekątnej 10.1", rozdzielczości Full HD (1920 x 1200 pikseli) oraz z wbudowanymi głośnikami z technologią Dolby® Advanced Audio™. Taki zestaw waży zaledwie 550g6 i jest wystarczająco wydajny, by można było przedstawić potencjalnemu inwestorowi atrakcyjną prezentację. Dzięki funkcji Windows Continuum™, interfejs w Miix 320 automatycznie dostosowuje swój wygląd w zależności od sposobu pracy - z klawiaturą lub jako tablet - by można było pracować jeszcze wygodniej.

Mobilność między spotkaniami

Krótka żywotność baterii bywa stresująca, szczególnie dla tych, którzy są w ciągłym ruchu. Aby zapewnić spokój ducha mobilnym użytkownikom, Miix 320 wyposażono w mocny akumulator pozwalający na nawet 10 godzin działania - od porannej sesji zdjęciowej, po wieczorne przygotowania do egzaminu GMAT™ i to bez szukania gniazdka. Miix 320 zapewnia prawdziwą mobilność i wydajność mając zaledwie 17.5 mm grubości i ważąc w całości 1.02 kg.

Łączność przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Osoby aktywne zawodowo bez względu na rodzaj i miejsce wykonywania pracy wiedzą jak cenne jest nawiązywanie i podtrzymywanie znajomości oraz szybki dostęp do danych. Z niedawno przeprowadzonej ankiety wynika, że 79% respondentów z całego świata pracuje zdalnie co najmniej raz w tygodniu. Właśnie wtedy przydaje się Miix 320 z łącznością Wi-Fi lub z opcjonalnym modułem LTE, gdy jest się w podróży lub poza zasięgiem domowej sieci bezprzewodowej.

Nie ulega wątpliwości, że nowy, bardziej elastyczny model pracy to nie tylko chwilowy trend, a raczej trwała zmiana. W związku z tym Lenovo opracowuje takie produkty jak Miix 320, które nie tylko zaspokajają, ale wręcz wyprzedzają potrzeby wynikające z aktywnego, wciąż ewoluującego stylu życia. Konsumenci wymagają od swoich urządzeń coraz więcej, a urządzenia Lenovo z odłączanym ekranem będą odpowiadać na ich potrzeby oferując takie funkcje nowej generacji, jak pióro cyfrowe z Windows Ink™, uwierzytelnianie biometryczne z Windows Hello™, porty zapewniające błyskawiczny transfer danych oraz inne rozwiązania usprawniające codzienną pracę.

Ceny i dostępność

Miix 320 (z klawiaturą i Wi-Fi) będzie dostępny w cenie 269 EUR, a Miix 320 (z klawiaturą i LTE) w cenie od 399 EUR od kwietnia 2017 r.9

Miix 320 z technologią Active Pen i pakietem Microsoft Office 365™ (na 12 miesięcy) będzie dostępny na wybranych rynkach od lipca 2017 r.

źródło: lenovo/agdrtv24.pl

M_21729 M_21730 M_21731

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego, o obrotach wynoszących 39 miliardów USD i największym dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo — firma z globalnej listy Fortune 500 — ma duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie, Szanghaju i Shenzen w Chinach, w Sao Paulo w Brazylii oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lenovo.com.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P