Samsung Smart TV z aplikacją Facebook Video

Samsung Smart TV z aplikacją Facebook Video

Poleć znajomemu
2017-03-02 12:06:00

Użytkownicy Samsung Smart TV już teraz mogą korzystać z nowej aplikacji Facebook Video. Dzięki niej na ekranie telewizora obejrzysz m.in. filmy publikowane przez znajomych czy transmisje na żywo prowadzone na Facebooku. Zyskujesz zupełnie nowy sposób dostępu do jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych - wygodnie i na dużym ekranie. Samsung jest jedynym producentem telewizorów, który oferuje aplikację Facebook Video w momencie jej rynkowego debiutu.

Aplikacja Facebook Video w Samsung Smart TV umożliwia oglądanie na ekranie telewizora wszystkich materiałów wideo, dostępnych za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Co więcej, na podstawie dotychczasowej aktywności, będzie dobierała wideo, tak aby treści były dopasowane do naszych zainteresowań i preferencji. Nowa aplikacja pozwala zapisać wybrane nagrania i obejrzeć je później, a materiały wideo można także dodać do listy oczekujących lub od razu polubić.

Aby rozpocząć korzystanie z Facebook Video, wystarczy wejść do Samsung Smart Hub i pobrać aplikację. Po pierwszym zalogowaniu do serwisu zyskujemy dostęp do materiałów, które wyświetlane są na polubionych profilach, ale także do filmów przez nas zapisanych czy polecanych na Facebooku. Aplikacja jest dostępna dla telewizorów Samsung z 2015, 2016 i 2017 roku, w tym dla zaprezentowanej w styczniu br. najnowszej linii QLED.

Na początku tego roku firma Samsung zaprezentowała linię telewizorów QLED i zapowiedziała dalsze doskonalenie usług Smart TV. W nowych modelach  będzie można jeszcze łatwiej zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi do telewizora za pomocą jednego pilota Samsung Smart Control. W tym roku interfejs Smart Hub będzie dostępny także za pośrednictwem nowej, ulepszonej aplikacji Smart View na smartfony. Dzięki niej widzowie mogą przeglądać i uruchamiać ulubione programy i usługi VOD na telewizorach z poziomu swojego urządzenia mobilnego. To jeszcze nie koniec innowacji i niespodzianek, których można spodziewać się w tym roku w Samsung Smart TV.

Zaprezentowana podczas targów CES 2017 linia telewizorów QLED zapewnia zupełnie nowe wrażenia wizualne i lepsze odwzorowanie barw. Dokładnie odtwarza przestrzeń kolorów DCI-P3 i  pełne natężenie barw, niezależnie od poziomu oświetlenia obrazu. Oznacza to, że ekran może wyświetlić wszystkie kolory na każdym poziomie jasności, a przy szczytowej wartości luminancji, wynoszącej 1500-2000 nitów, widoczne są nawet najsubtelniejsze różnice - bez istotnego wpływu na wierność reprodukcji barw. Dzięki technologii Quantum Dot nie trzeba obniżać jasności ekranu dla uzyskania doskonałej jakości kolorów, która nie zmienia się w zależności od perspektywy widza.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P