Profesjonalne wyświetlacze E-LED od Panasonic

Profesjonalne wyświetlacze E-LED od Panasonic

Poleć znajomemu
2017-03-08 10:50:14

Seria SF2 oferuje monitory w rozmiarach: 43, 49, 55 i 65 cali. Wszystkie wyświetlają obraz Full HD o jasności 450 cd/m2 i współczynniku kontrastu 1100:1 i 1300:1 (dla modelu 65 cali). Za sprawą technologii IPS zapewniają szerokie kąty patrzenia, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do reklamy cyfrowej. Jednocześnie dzięki podświetleniu E-LED nowe wyświetlacze są efektywne energetycznie i stanowią opłacalne rozwiązanie do pracy przez całą dobę.

Modele z linii SF2 na rynku pojawią się w lipcu 2017 roku. Będzie je można wykorzystać w instalacjach jedno- lub wieloekranowych, zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Są wyposażone we wbudowany USB Media Player. Posiadają także funkcję zsynchronizowanego włączania/wyłączania urządzeń, co pozwala zarządzać większymi instalacjami typu Multi-screen.

- Nowe wyświetlacze posiadają wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje ciągłą, bezawaryjną pracę - mówi Enrique Robledo, European Marketing Manager w Panasonic. - Co ważne, technologia E-LED oferuje doskonały poziom jasności i odwzorowania kolorów, zapewniając jednocześnie dużą oszczędność energii. Dzięki temu monitory SF2 sprawdzą się w najbardziej wymagających instalacjach w pracy 24/7.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P