Nowe projektory NEC z serii ME

Nowe projektory NEC z serii ME

Poleć znajomemu
2017-03-08 14:17:00

Szkoły i firmy poszukują technologii wzmacniającej współpracę i grupową naukę. Projektory z serii ME zostały wyposażone przez NEC w autorską funkcjonalność służącą do udostępniania ekranu podczas pracy zespołowej (MultiPresenter). Dzięki możliwości podłączenia do projektora za pomocą kabla LAN lub bezprzewodowo do 16 urządzeń jednocześnie, wbudowane funkcje MultiPresentera umożliwiają użytkownikom równoczesną współpracę i przesyłanie bezprzewodowo do projektora prezentacji z dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym: Windows, MacOS, Android lub iOS. Do wyświetlenia własnych materiałów innym uczestnikom nie jest wymagany dostęp do Internetu, ani sieć bezprzewodowa.

Nowa seria ME oferuje czas pracy lampy wydłużony do 9000 godzin. Dodatkowo projektory są zgodne z ekologiczną filozofią NEC Green Vision dzięki technologii ECO Mode™ i funkcjom oszczędzania energii, takim jak szybkie uruchamianie i bezpośrednie wyłączanie. Wszystkie te czynniki zmniejszają całkowity koszt posiadania.

Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe powiedział: “W NEC Display Solutions zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycje technologiczne czynione przez instytucje edukacyjne oraz korporacje muszą wspierać współpracę oraz możliwość multiprezentacji. Oferują to nasze nowe projektory z serii ME, dostarczając idealne rozwiązanie do wspólnej nauki i zwiększenia zaangażowania uczestników prezentacji.”

Dostępność

6 nowych modeli z serii ME o jasnościach 3000, 3300 oraz 3600 ANSI Lumenów i rozdzielczościach XGA i WXGA jest już dostępnych na polskim rynku. W najbliższych miesiącach w sprzedaży pojawią się również modele o jasności 4000 ANSI Lumenów.

źródło: nec/agdrtv24.pl

M_21751 M_21752 M_21753

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P