Szwajcarski design wysoko ceniony

Szwajcarski design wysoko ceniony

Poleć znajomemu
2017-03-15 12:04:00

iF Design Award 2017, jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie wzornictwa rozstrzygnięty. Wśród nagrodzonych produktów znalazł się m.in. ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stadler Form Eva. To kolejne po Housewares Design Awards międzynarodowe wyróżnienie dla szwajcarskiej marki w dziedzinie designu. Jest to szczególnie istotne dla firmy, która od początku swojej działalności stawia na harmonijne połączenie wyrafinowanego wzornictwa produktów z zaawansowaną technologią oraz najwyższej jakości wykonaniem.

iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa produktowego. Certyfikat iF przyznawany jest od ponad 60 lat jako znak doskonałości projektowej. Każdego roku międzynarodowe jury konkursu wyróżnia produkty charakteryzujące się wzornictwem oraz innowacyjnością technologiczną na najwyższym poziomie. Po raz 65. w styczniu bieżącego roku 58-osobowa komisja konkursowa z 19 krajów świata wyróżniła 75 produktów w 7 kategoriach. Uroczysta gala wręczenia nagród iF Design Award 2017 odbyła 10 marca się w centrum BMW Welt Monachium i przyciągnęła ponad 2 tysiące gości z 41 krajów.

Produkty zostały wybrane spośród 5575 zgłoszeń z 59 krajów. W kategorii Produkt nagrodzony został nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Eva, który łączy wysoką wydajność z zaawansowaną technologią, która zawarta została w eleganckiej formie.

Stadler Form Eva

Szwajcarska firma Stadler Form przeszło od 20 lat dba o to, aby cechami charakterystycznymi jej produktów był wyszukany design, który łączy się z najwyższą jakością wykonania oraz innowacyjną technologią. Niezwykle efektywny ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Eva wykorzystuje technologię Adaptive Humidity. W trybie Auto urządzenie jest w stanie samodzielnie zarządzać ilością emitowanej mgiełki, aby cicho i wydajnie osiągnąć założony poziom wilgotności powietrza. Z kolei funkcja podgrzania wody ma wpływ na efektywność nawilżania, higienę działania oraz skutkuje emisją przyjemnej, ciepłej mgiełki. Za sprawą zewnętrznego czujnika w postaci intuicyjnego pilota użytkownik ma możliwość wybrania jednego z pięciu poziomów nawilżania (w przedziale 30% - 75%). Stadler Form Eva posiada informujące o ustawieniach pracy diody LED, które mogą być przyciemnione lub zupełnie wygaszone. Dopełnieniem komfortu jest możliwość dodania olejków zapachowych, które nasycą aromatem odpowiednio nawilżone powietrze.

źródło: agdrtv24.pl

M_21767 M_21768 M_21769

O firmie Stadler Form

Spółka Akcyjna Stadler Form została założona we wrześniu 1998 r., w Szwajcarii. Firma specjalizuje się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego. W produktach marki Stadler Form najważniejszą rolę odgrywa design. Założycielem firmy jest Martin Stadler. Produkty firmy zdobyły wiele międzynarodowych nagród. Są dostępne są w 37 krajach całego świata.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P