Kroi się coś pysznego - akcja promocyjna wielofunkcyjnych robotów kuchennych Bosch

Kroi się coś pysznego - akcja promocyjna wielofunkcyjnych robotów kuchennych Bosch

Poleć znajomemu
2017-03-17 07:27:07

Roboty wielofunkcyjne marki Bosch ułatwią każde kulinarne zadanie. Szansą, by się o tym przekonać jest nowa promocja, w której za zakup jednego z nich można otrzymać premię od 50 do 250 zł. Akcja potrwa do 12 maja br. i wspiera ją ambasador urządzeń, Mateusz Gessler.

W promocji udział bierze niemal 40 różnych modeli z linii OptiMUM, MaxxiMUM, MUM5 oraz MUM4, które wraz z szerokim wachlarzem akcesoriów będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom w kuchni. Specjalna przystawka CubeCutter dołączana do modelu MUM54251, pomoże pokroić warzywa, owoce, żółty ser czy wędlinę w perfekcyjnie równe kostki. Dzięki temu przygotowanie tradycyjnej i tak lubianej sałatki warzywnej zajmie zaledwie kilka chwil.

Co należy zrobić?

Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model objęty promocją i zgłosić jego zakup na stronie internetowej lub listem poleconym zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie. Szczegóły dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl. Premia zostanie przelana na podane konto bankowe w ciągu 60 dni od zgłoszenia. Jej wysokość zależy od wybranego modelu. Akcja potrwa do 12 maja br.

Mistrzowska pomoc

Jak urządzenia pomagają w kuchennych zmaganiach młodych kucharzy można już teraz zobaczyć  w programie MasterChef Junior, w którym jednym z jurorów jest Mateusz Gessler - ambasador robotów   i blenderów Bosch.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P