Największa premiera produktowa w historii Xerox: nowe technologie i zmiana sposobu pracy

Największa premiera produktowa w historii Xerox: nowe technologie i zmiana sposobu pracy

Poleć znajomemu
2017-04-04 12:18:10

Xerox, firma-innowator technologiczny, wprowadza rewolucyjną zmianę. Dzięki premierze 29 urządzeń wyposażonych w technologię ConnectKey®, na rynek wchodzą drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z prostymi, bezpiecznymi i szybko działającymi funkcjonalnościami, z dostępem do chmury i aplikacji zwiększających produktywność.

Nowa technologia ConnectKey zmienia tradycyjne urządzenie drukujące w inteligentnego asystenta biurowego. Spersonalizowany przepływ pracy, dostęp do chmury za pomocą jednego tylko kliknięcia i wielowarstwowe systemy zabezpieczeń ułatwią drukowanie, kopiowanie i faksowanie.

Oferta Xerox zawiera produkty różnych rozmiarów, prędkości i oferujące różne możliwości operacyjne, które odpowiadają potrzebom zarówno małych i średnich przedsiębiorstwom, jak i wielkich organizacji.

- Rozumiemy zmiany zachodzące w każdym środowisku pracy - mówi Jeff Jacobson, CEO Xerox. - W tej chwili ludzie nie pracują już używając ekranów komputerów, ponieważ posługują się urządzeniami mobilnymi. Ten ruch spersonalizował sposób wykonywania obowiązków. Mieliśmy to na uwadze tworząc portfolio urządzeń silnie związanych z technologiami mobilnymi i chmurowymi.

Nowe produkty Xerox będą dystrybuowane w ramach linii Xerox VersaLink® i Xerox AltaLink®. Seria VersaLink, zaprojektowana do użytkowania przez niewielkie lub niepracujące w jednym pomieszczeniu zespoły biurowe, składa się z 19 drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Seria AltaLink zawiera z kolei 10 urządzeń wielofunkcyjnych dla większych grup roboczych lub zespołów drukujących znaczne ilości dokumentów. Wyróżniki produktów to:

  • Usprawniony proces biznesowy - dostępne od razu lub stworzone przez Partnerów, wbudowane aplikacje dostępne w Xerox App Gallery pomagają organizacjom zaprojektować proces przepływu pracy. Pozwoli to skrócić czas poświęcony uzupełnianiu danych pacjentów, zarządzaniu kontraktami nieruchomościowymi czy fakturowaniu.
  • Najlepsze user experience - lata badań pozwoliły wyposażyć nowe 29 urządzeń Xerox w elastyczny, przypominający tablet interface. Jego personalizacja pozwala na dostosowanie się do różnych potrzeb zarówno całych grup, jak i pojedynczych pracowników.  
  • Gotowość do pracy mobilnej i z chmurowego repozytorium - informacje mogą przepływać z urządzeń do chmurowych repozytoriów typu Dropbox, Office 365 czy Google Drive. Pracownicy zdalni mogą drukować bez koniczności fizycznego połączenia z siecią z każdego urządzenia.
  • Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego urządzenia - technologia ConnectKey zapewnia całościowa ochronę składowych systemu i jego potencjalnych słabych punktów. Oferuje ochronę przed nieautoryzowanym dostępem, utrzymuje tajność komunikacji, a także szyfruje i nadpisuje obrazy, analizuje próby dostępu i chroni dane oraz urządzenia przed atakami.

Dzięki współpracy z liderami branżowymi w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, urządzenia wyposażone w technologię ConnectKey oferują wyższy stopień zabezpieczenia. Urządzenia wielofunkcyjne AltaLink zostały także wyposażone w dodatkowe filtry ochronne dzięki partnerstwu z McAfee.  

Z punktu widzenia użytkownika: Xerox ConnectKey doceniony przez globalnego gracza

CLIMAX to międzynarodowa firma produkująca sprzęt dla klientów przemysłu naftowego i gazowego, wydobywczego, budowlanego, elektroenergetycznego, stoczniowego i transportowego. Firma skorzystała z rozwiązań Xerox, ponieważ jej pracownicy potrzebowali prostych, bezpiecznych i dostępnych od zaraz cyfrowych form drukowania, dzielenia się dokumentami i ich przechowywania.

- Urządzenia Xerox VersaLink C405 świetnie sprawdzają się w naszym mobilnym środowisku pracy, które wymaga również zagwarantowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa - komentuje David Richardson, administrator sieci CLIMAX. - Nasi inżynierowie pracują jedynie przy najbardziej skomplikowanych operacjach produkcyjnych lub naprawczych, dlatego nie do przecenienia jest sprawny przepływ pracy i dokumentów.

źródło: xerox/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Xerox

Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P