Ferguson SmartHome Wideodomofon HD Wi-Fi FS1DB

Ferguson SmartHome Wideodomofon HD Wi-Fi FS1DB

Poleć znajomemu
2017-04-04 13:26:00

Wideodomofon Wi-Fi to doskonały, inteligentny dzwonek do mieszkań i domów, który pozwala na odbiór audio i wideo bezpośrednio na swoim smartfonie czy tablecie. Nawet będąc daleko od domu, dzięki połączeniu internetowemu, będziesz wiedział, kto dzwoni do Twoich drzwi a dzięki zwrotnemu połączeniu audio, będziesz mógł z ta osobą porozmawiać. Listonosz z paczką kiedy jesteś w pracy? Teraz bez problemu możesz poprosić o pozostawienie pakunku na przykład u sąsiadów lub otworzyć mu drzwi. Teściowa? Mamy na to radę! ;)

 • Inteligentny wideodomofon IP Wi-Fi/Ethernet

Wideodomofon łączy się z internetem zarówno za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi, jak i kablowego połączenia Ethernet. Nie musisz dbać o zasięg swojej sieci przy odległej furtce wejściowej - stabilne połączenie kablowe zapewni doskonałą jakość połączenia.

 • Do użycia na zewnątrz i wewnątrz budynków

Wideodomofon HD Wi-Fi spełnia normy wodoodporności i pyłoszczelności IP66, co oznacza, że może pracować w każdych warunkach pogodowych.

 • Jakość rejestrowanego obrazu 720p

Dzięki wysokiej jakości HD przesyłanego (i rejestrowanego) obrazu, będziesz mógł bezproblemowo rozpoznać swojego rozmówcę, nawet bez potrzeby zmuszania go do podchodzenia do wideodomofonu.

 • Łatwa konfiguracja sieci

Ferguson SmartHome Wideodomofon HD Wi-Fi FS1DB Instalacja i konfiguracja urządzenia jest banalna. Zapomnij o żmudnym ustawianiu portów na routerze. Po prostu uruchom dedykowaną aplikację i ciesz się swoim urządzeniem.

 • Kąt widzenia: 135°

Szeroki kąt widzenia pozwala objąć wzrokiem nie tylko osoby czy obiekty umieszczone na wprost wideodomofonu ale szerszą perspektywę.

 • Funkcja Night Vision - 4 diody LED, doświetlenie 10m

Wideodomofon HD Wi-Fi doskonale sprawuje się w nocy dzięki czterem diodom LED podświetlającymi scenerię niewidocznymi dla ludzkiego oka promieniami podczerwonymi. Dzięki dalekiemu zasięgowi podświetlenia, możesz zobaczyć także najbliższą okolicę, co w nocy ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa.

 • Łatwy w użyciu dzięki aplikacji mobilnej

Dedykowana aplikacja mobilna pozwala na bezproblemową obsługę wideodomofonu. Rozmawiaj i zobacz swoich gości będąc nawet na drugim końcu świata.

 • Czujnik ruchu

Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu wideodomofon może także pełnić funkcje monitoringu. W przypadku wykrycia ruchu wideodomofon może wysłać powiadomienie do użytkownika ale także wiadomość mailową z klatką wideo zawierającą poruszający się obiekt, a nawet może przesłać na zdefiniowany serwer FTP sekwencję wideo.

 • Kompatybilny z ONVIF 2.1

Wideodomofon HD W-Fi doskonale współpracuje z urządzeniami obsługującymi powszechnie stosowany standard ONVIF 2.1. Dzięki wsparciu popularnego standardu, możesz swobodnie rozbudować możliwości wideodomofonu przez np. podłączenie urządzenia do serwera NAS i realizację funkcji monitoringu.

 • Dodatkowy dzwonek wewnętrzny RF

Prócz wideodomofonu, w opakowaniu znajdziesz też dodatkowy wewnętrzny dzwonek RF, dzięki któremu możesz usłyszeć sygnał dzwonka nawet tam, gdzie zazwyczaj go nie słyszysz. Poddasze, piwnica czy przydomowy basen - teraz i w tych pomieszczeniach dowiesz się, czy ktoś czeka przy Twoich drzwiach.

 • Współpraca ze wszystkimi popularnymi elektrozaczepami

To ważne, by wideodomofon obsługiwał możliwe jak największą ilość dostępnych na rynku elektrozaczepów. Wideodomofon HD Wi-Fi od Fergusona obsługuje znakomitą większość popularnych na rynku elektrozaczepów.

Wideodomofon HD Wi-i Ferguson jest doskonałym uzupełnieniem Twojego Inteligentnego Domu zapewniającym funkcje komunikacyjne i monitoringu. Dzięki dedykowanej aplikacji jego obsługa jest prosta a konfiguracja banalna.

źródło: ferguson/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P