Nowe głośniki JBL Playlist

Nowe głośniki JBL Playlist

Poleć znajomemu
2017-04-10 12:58:00

JBL Playlist to wyjątkowy głośnik bezprzewodowy z wbudowaną technologią Chromecast i Spotify ConnectTM. To bezstratne udostępnianie najwyższej jakości muzyki za pośrednictwem Wi-Fi bez żadnych zakłóceń.

JBL Playlist to głośnik typu smart z wbudowaną funkcjonalnością Chromecast i Spotify Connect, które są jego kluczową przewagą konkurencyjną. JBL Playlist zapewnia doznania muzyczne high-res i przenosi ulubioną muzykę na zupełnie nowy poziom. To głośnik, który umożliwia łatwe transmitowanie milionów utworów bezpośrednio z chmury za pomocą ulubionej aplikacji muzycznej, radia lub podcastu. Głośnikiem można sterować z dowolnego miejsca w domu - wystarczy stuknąć przycisk Cast w ulubionej aplikacji muzycznej, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie muzyki, a następnie kontrolować głośniki za pomocą smartfona - wyszukiwać, odtwarzać i wstrzymywać utwory oraz regulować ich głośność.

Dzięki wykorzystaniu sieci Wi-Fi użytkownicy mogą cieszyć się lepszą jakością audio niż za pośrednictwem Bluetooth. W ten sposób wyeliminowany zostaje również problem niewielkiej odległości głośnika od źródła. W przypadku głośnika JBL Playlist muzyka przesyłana jest bezpośrednio z chmury, czego konsekwencją jest lepsze brzmienie. Głośnik zapewnia wsparcie dla najnowszej technologii 802.11AC na potrzeby bezprzewodowych sieci domowych i dwupasmowego połączenia Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz), czego efektem jest szybsze i stabilniejsze połączenie bezprzewodowe. Dodatkowo daje możliwość odtwarzania muzyki z użyciem technologii Bluetooth lub złącza 3,5 mm. To krystalicznie czysty dźwięk, zgodnie z zamysłem twórców.

Ulubionych hitów słuchać można w dowolnym momencie wybierając je spośród milionów utworów z popularnych serwisów streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Deezer, Google Play Music, podcastów, stacji radia internetowego oraz wielu innych. Google stale dodaje nowe aplikacje, więc nie ma końca ulubiona muzyka, podcasty czy radio internetowe. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.google.com/cast/apps/.

Spotify Connect to lepszy sposób słuchania muzyki w domu - muzyka odtwarzana jest bezpośrednio z chmury, a aplikacja Spotify służy jako pilot. Na głośniku JBL Playlist dostępna jest funkcja odtwarzania One Touch, aby natychmiast odtwarzać ulubione utwory. Dotykając przycisk PLAY na głośniku JBL Playlist, w dowolnym momencie w prosty sposób wznawiasz odtwarzanie swojej aktualnej playlisty Spotify Connect. Funkcjonalność ta wymaga posiadanie konta Spotify Premium.

Usłucha Chromecast to przesyłanie muzyki bezpośrednio z chmury. W związku z tym uzyskany dźwięk jest wysokiej jakości (24-bity/96 kHz). Istotne jest również, że w obu przypadkach (Chromecast i Spotify Connect) użytkownik może korzystać z telefonu podczas odtwarzania muzyki - odbierać połączenia telefoniczne, grać w gry, wysyłać smsy czy wyjść z pokoju bez wyłączania muzyki i nie wyczerpując baterii telefonu. Konfiguracja Chromecast jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pobrać aplikację Google Home używając kodu QR zeskanowanego z dołączonej do głośnika JBL Playlist instrukcji lub wchodząc na link https://www.google.com/inti/en/_us/chromecast/apps/. Po włączeniu głośnika należy nacisnąć i przytrzymać przez 5 s przycisk Odtwarzaj, aby włączyć tryb konfiguracji Wi-Fi. W aplikacji należy wyszukać i wybrać głośnik JBL Playlist, a następnie postępować zgodnie z poleceniami. Po wybraniu sieci i wprowadzeniu hasła należy chwilę odczekać na pojawienie się połączenia z siecią Wi-Fi, a następnie otworzyć aplikację Google Home i odtwarzać muzykę poprzez wybranie ikony Cast i głośnika JBL Playlist.

JBL Playlist został zaprojektowany do pracy w dużych pomieszczeniach domowych, gdzie uzyskuje bezkonkurencyjną jakość brzmienia. Dodatkowo wyposażono go w radiator pasywny dla uzyskania mocnego basu. Jego charakterystyczne, matowe wykończenie oraz grillowana maskownica gwarantują świetny wygląd, który doskonale wpisze się w każde pomieszczenie. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i białej.    Nowe głośniki JBL Playlist

Specyfikacja techniczna

 • Głośniki: Woofery 2 x 57 mm (2,25 cala)
 • Moc znamionowa: 2 x 15 W
 • Pasmo przenoszenia: 60 Hz ~ 20 kHz (-6db)
 • Stosunek sygnału do szumu: >80 dB
 • Złącza wejściowe: WiFi, Bluetooth®, Aux-in
 • Wymiary produktu (szer. x gł. x wys.): 316 mm (12,4") x 147 mm (5,8") x 131 mm (5,2")
 • Wymiary opakowania (szer. x gł. x wys.): 350 mm (13,8") x 240 mm (9,4") x 140 mm (5,5")
 • Masa: 1120 g
 • Zasilanie: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 30 W
 • Zużycie energii w trybie uśpienia: <2,0 W
 • Wersja Bluetooth®: 4.2
 • Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2402~2480 MHz
 • Moc nadajnika Bluetooth®: <4 dBm
 • Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
 • Zakres częstotliwości Wi-Fi dla 5 GHz: 5,15~5,35 GHz, 5,470~5,725 GHz, 5,725~5,825 GHz
 • Moc nadajnika Wi-Fi dla 5 GHz: <20 dBm (EIRP)
 • Modulacja w transmisji Wi-Fi dla 5 GHz: OFDM, BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM
 • Zgodność ze standardem Wi-Fi dla 5 GHz: IEEE 802.11 n/ac
 • Zakres częstotliwości nadajnika 2,4 GHz
 • Wi-Fi: 2412 - 2472 MHz (2,4 GHz w paśmie ISM, 11 kanałów w USA, 13 kanałów w Europie i innych)
 • Moc nadajnika Wi-Fi dla 2,4 GHz: <20 dBm (EIRP)
 • Modulacja w transmisji Wi-Fi dla 2,4 GHz: OFDM, DSSS, DBPSK, DQPSK, CCK, 16QAM, 64QAM
 • Zgodność ze standardem Wi-Fi 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n
 • Cena: 799 zł

źrodło: jbl/agdrtv24.pl 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie JBL

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: info@jbl.com.pl , www.jbl.pl

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P