Wygodne odkurzanie z Dirt Devil Renegade

Wygodne odkurzanie z Dirt Devil Renegade

Poleć znajomemu
2017-04-12 08:18:00

W dzisiejszych czasach technologia nieustannie pędzi do przodu, wszystko po to, żeby ułatwić nam życie. Technologiczny postęp dokonuje się również w dziedzinie domowych porządków. Przykładem jest Dirt Devil Renegade, który łącząc moc z wygodą użytkowania, zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do posprzątania domu bez wysiłku.

Dirt Devil Renagade to uniwersalny pomocnik - doskonale sprawdza się w odkurzaniu zarówno dywanów jak i  podłóg twardych.

Siła cyklonu

Zastosowana w Renegade technologia cyklony bardzo skutecznie oddziela cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpadają nieczystości. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

Bez worków, bez niedogodności

Renegade nie potrzebuje worków, aby skutecznie zwalczać kurz w Twoim domu. Do solidnej pracy wystarczy mu przezroczysty zbiornik, w którym zbierają się nieczystości. Po zapełnieniu pojemnika szybko opróżnisz go nad koszem na śmieci. Brak worków to także brak nieprzyjemnego zapachu, który może się z nich wydobywać.

Zapomnij o kablach

Ile razy przydarzyło Ci się podczas odkurzania  potknąć o kabel lub zatrzymać w połowie pracy, bo kabel okazał się za krótki? Dzięki zasilaniu akumulatorowemu Renegade jest w stanie dotrzeć do każdego zakątka domu, nawet tam, gdzie nie ma żadnych gniazdek. W zależności od wybranego modelu, ten bezprzewodowy Dirt Devil może pracować 30 lub 55 minut na pełnym obciążeniu (z włączoną elektroszczotką).

Wielka moc, mała waga

Aby zwiększyć  skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg i dywanów Renegade został wyposażony w elektroszczotkę. To także doskonała pomoc dla posiadaczy zwierząt, których sierść potrafi przysporzyć sporo kłopotu. Co więcej, waga urządzenia to zaledwie 2,8 kg, dzięki czemu można z łatwością go przenosić.

Dość nudnych odkurzaczy!

XXI wiek, koniec z urządzeniami AGD, które pamiętają jeszcze zeszłą epokę. Renegade to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie atrakcyjne. Ten stylowy, bezprzewodowy odkurzacz może stać się Twoim ulubionym, domowym gadżetem.

Dirt Devil Renegade jest dostępny w dwóch wariantach, które różnią się od siebie czasem pracy na pełnym naładowaniu akumulatora:

  • DD691-1 Renegade 18 (30 minut)
  • DD692-1 Renegade 36 (55 minut)

źródło: dd/agdrtv24.pl

M_21877 M_21878 M_21879

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P