VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

Poleć znajomemu
2017-04-20 11:08:00

Do gruntownych porządków potrzebujemy mocnego urządzenia do odkurzania podłóg i dywanów. Ale w domu przydaje się również mały, ręczny odkurzacz do drobnego sprzątania. Który z nich wybrać? Najwygodniej byłoby mieć dwa urządzenia… Odpowiedzią na te rozterki jest VAX Air Cordless Switch, który dzięki swojej konstrukcji 2 w 1 spełnia wszystkie domowe zadania.

Bezprzewodowa wolność

Zabałaganiony dom to istny tor przeszkód. Kabel tylko dodatkowo czyni go trudniejszym do pokonania. Z bezprzewodowym VAX Air Cordless Switch dotrzesz wszędzie, gdzie potrzebujesz, bez konieczności szukania kolejnych gniazdek.

Dwa VAXy tu sprzątały - jeden duży,  drugi mały

Niejednokrotnie w ciągu dnia okruszki po posiłku spadną na podłogę, czy rozsypie się nam kawa. Niezastąpionym może się okazać mały, ręczny odkurzacz, którym szybko pozbędziemy się kłopotu. A to właśnie jeden z dwóch VAX Air Cordless Switchów - wystarczy wypiąć go z głównej części urządzenia, aby błyskawicznie pozbyć się nieczystości lub dotrzeć w trudniej dostępne miejsca, takie jak np. schody.

Podwójna moc elektroszczotek

Bezprzewodowy Air Cordless Switch jest wyposażony w dwie elektroszczotki - jedną dużą, wbudowaną oraz małą, doczepianą do ręcznej części odkurzacza. Dzięki nim odkurzanie dywanów i zbieranie sierści domowych pupili jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Koniec z workami

Air Cordless Switch jako nowoczesny odkurzacz posługuje się technologią cyklonową, która oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza, kierując zanieczyszczenia do plastikowego pojemnika. Wystarczy go później opróżnić nad koszem na śmieci - nic prostszego. Brak worków to także brak przykrego zapachu wydzielanego przez gromadzące się w nim nieczystości.   VAX Air Cordless Switch - bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

Większa wygoda

Aby odkurzanie było jeszcze bardziej precyzyjne, a także wygodne, w VAX Air Cordless Switch wyposażono w oświetlenie LED - teraz nic się przed nim nie ukryje. Ponadto zastosowana technologia Wind Tunnel 2 zapobiega wysypywania się kurzu po wyłączeniu odkurzacza.

Dodatkowo do urządzenia dołączone są:

  • Wbudowana elektroszczotka
  • Mini elektroszczotka
  • Ssawka szczelinowa
  • Oddzielna ładowarka baterii ze wskaźnikiem naładowania
  • 1 akumulator litowo-jonowy LithiumLife

źródło: vax/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P