Nowa oferta Xerox Versant zwiększa automatyzację i możliwości rozwoju biznesu

Nowa oferta Xerox Versant zwiększa automatyzację i możliwości rozwoju biznesu

Poleć znajomemu
2017-04-20 11:18:00

W jaki sposób dostawcy druku mogą osiągnąć wyższy poziom automatyzacji i rozwoju biznesu? Lepsza jakość druku, szerszy wybór mediów i zaawansowane możliwości wykończenia - to atuty nowej rodziny Versant: Xerox Versant® 180, Versant 180 Performance Package i Versant 3100.

Możliwości produkcyjne i automatyzacyjne urządzeń Versant w połączeniu z modułami wykańczania druku już w tej chwili określiły standardy realizowania usług związanych z drukowaniem na całym świecie - mówi Ragni Mehta, wiceprezes i general manager, Cut Sheet Business, Xerox. - Nowa rodzina Versant została wyposażona w ulepszone funkcjonalności związane z automatyzacją mające na celu zminimalizowanie czasu realizacji produkcji, zredukowaniu powstawania odpadów i rozszerzenia możliwości druku nowych aplikacji.

Linia Versant to urządzenia o większych możliwościach, dających lepsze efekty pracy, wyposażone w narzędzia automatyzacji jak: spektrometr, moduł broszurujący z opcją docinania broszury z trzech stron, moduł dziurkowania, moduł tworzenia kwadratowego grzbietu i przycinania czołowego broszur i inne zaawansowane funkcjonalności wykańczania druku. Urządzenia są w stanie drukować niemalże wszystko, począwszy od materiałów marketingowych, direct marketingu, oznakowań, raportów czy też magazynów na różnorodnych typach i rozmiarach mediów, od kopert po banery o długości 26”.

Broszury biznesowe z przewagą konkurencyjną

Nowojorska drukarnia Printegra oferuje swoim klientom szerokie portfolio wysokiej jakości dokumentów biznesowych, a także produktów projektowanych dla resellerów i pośredników druku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Printegra testowała urządzenie Versant 180 Press z opcjami Production Ready Finishing. Najnowsze urządzenia działają niczym szwajcarski scyzoryk - twierdzi Tim Sellers, general manager, Printegra. - Możliwość zaoferowania druku broszur do krawędzi z kwadratowym grzbietem daje nam wielką przewagę. Zadania, które wcześniej angażowały pracę wielu działów, mogą zostać teraz wykonane szybciej.  Dzięki urządzeniom Versant, Printegra poszerzyła ofertę kierowaną do dealerów i zwiększyła zyski. Rozdzielczość Versant Ultra HD była także dla Printegra kluczowym czynnikiem wpływającym na gwarancję jednolitości kolorystycznej od początku do końca każdego cyklu produkcyjnego.

Automatyzacja i funkcje produktywności

Jak podaje InfoTrends, redukcja kosztów produkcji i zwiększenie efektywności to priorytet dla 84% zakładów drukarskich. Rozszerzenie oferty o nowe usługi i rozwój tej obecnej są równie ważne i także plasują się w czołówce. Typowa drukarnia potrzebuje wydajnego, niezawodnego rozwiązania i technologii pomocnej w zarządzaniu kalibracją i konfiguracją. Nowe urządzenia Versant dają korzyści wynikające z zaawansowanej automatyzacji i produktywności. W ten właśnie sposób realizują wyżej wspomniane oczekiwania - mówi Pat McGrew, dyrektor, Keypoint Intelligence. - Funkcjonalność Simple Image Quality Adjustment oferowana przez urządzenie, bazująca na wcześniej wydrukowanym i zeskanowanym arkuszu pomiarowym, zapewnia szybkie i proste kalibrowanie, jest naszym zdaniem najwłaściwszym rozwiązaniem. Proces ten zapewnia najbardziej precyzyjne pasowanie, które drukarnie z pewnością docenią.

Nowa rodzina Versant oferuje:

  • Większą wydajność - Dzięki zwiększonej obciążalności urządzeń oraz możliwości druku od 80 do 100 stron na minutę, urządzenia mogą drukować na mediach o gramaturze do 350 g/m2. Zintegrowane technologie typu Registration Alignment i Production Accurate Registration gwarantują spozycjonowanie obrazów na mediach i równomierne pokrycie.
  • Więcej opcji pobierania papieru i wykańczania - Zaawansowane opcje pobierania papieru pozwalają na dłuższy, niezakłócony proces druku, połączone z opcjami wykańczania, włączając w to Xerox Inserter, Xerox Basic Punch, Xerox SquareFold Trimmer i Xerox Two-Sided Trimmer.
  • Wysoka jakość druku - Rozdzielczość Ultra HD Resolution i 10-bitowa technologia gwarantują czterokrotnie większą liczbę pikseli na stronie niż w przypadku innych urządzeń. Wbudowana technologia Xerox Confident Color, wykorzystująca Full Width Array, dostarcza optymalną jakość obrazów. Versant 180 Performance Package oferuje pakiet Automated Color Quality Suite ze spektrometrem, który zagwarantuje w pełni zautomatyzowany proces zarządzania kolorem.

Dostępność

The Versant 180, Versant 180 Performance Package and Versant 3100 są już dostępne na większości rynków, z niewielkimi różnicami w zależności od kraju. Żeby uzyskać konkretne informacje, prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem sprzedażowym Xerox.

źrodło: xerox/agdrtv24.pl

 

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Xerox

Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P