Nowe żelazka i generatory pary Tefal

Poleć znajomemu
Nowe żelazka i generatory pary Tefal 2017-05-09 10:47:00

Żelazko to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym. Mogłoby się wydawać, że jego wybór jest prosty i oczywisty, tymczasem na rynku do wyboru mamy kilka rodzajów tego typu urządzeń. Zwykłe żelazka parowe, żelazka z generatorem pary czy generatory pary - jak wybrać urządzenie najlepsze dla siebie? Z pomocą przychodzi firma Tefal wraz z najnowszymi i najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku.

Czy prasowanie zawsze musi być przykrym obowiązkiem? Aby uniknąć negatywnej odpowiedzi na to pytanie warto wybierać urządzenia, które są łatwe w obsługiwaniu, łączące w sobie szybkość i perfekcję rezultatów. Stawianie na modele od sprawdzonego i cenionego producenta gwarantuje niezawodność i pozwala cieszyć się zakupionym sprzętem przez wiele lat. Na rynku dostępnych jest aktualnie wiele urządzeń służących do prasowania: tradycyjne żelazka parowe, tzw. „maxi żelazka” z osobnym zbiornikiem na wodę (nazywane żelazkiem z generatorem pary) oraz prawdziwe generatory pary.

Żelazko parowe to podstawowy typ urządzenia prasującego. Prasowanie przy użyciu pary i wysokiej temperatury stopy żelazka, pozwala z łatwością wygładzić zagniecenia. Maxi żelazko z zewnętrznym dużym zbiornikiem na wodę działa na takich samych zasadach jak zwykłe żelazko parowe, jednak z możliwością zdecydowanie dłuższej pracy bez konieczności dolewania wody. Nie wytwarza jednak pary pod ciśnieniem, tak jak generatory pary, którego sercem jest bojler. Do bojlera doprowadzana jest woda z zewnętrznego zbiornika, a następnie jest podgrzewana i zamieniana w parę pod wysokim ciśnieniem. Moc pary pod ciśnieniem jest tak duża, że wnika w głąb tkaniny i z łatwością rozprasowuje nawet duże zagniecenia, skracając czas prasowania.  Generator pary oprócz szybszego wygładzania zagnieceń pozwala na prasowanie w pionie np. delikatnych sukienek czy marynarek oraz odświeżanie ubrań (usuwanie zapachów).

Które z tych urządzeń będzie dla Ciebie najlepsze? Kwestia doboru odpowiedniego sprzętu zależy od naszych potrzeb. Warto postawić więc sobie kilka pytań przez podjęciem decyzji o zakupie.:

- Ile czasu zajmuje Ci średnio prasowanie? Jeśli poświęcasz dużo czasu na prasowanie tradycyjnym żelazkiem, prawdziwą pomocą może okazać się generator pary, który pozwoli nawet na dwukrotnie skrócenie dotychczasowego czasu pracy - produkowana w bojlerze para pod wysokim ciśnieniem wnika w głąb tkaniny i szybciej i lepiej rozprasowuje zagniecenia. Wystarczy tylko raz przejechać po tkaninie, prasować ubrania tylko z jednej strony lub prasować kilka warstw jednocześnie (np. złożone ręczniki czy pościel) aby osiągnąć perfekcyjne rezultaty prasowania każdej tkaniny.

- Jak często i jak dużo ubrań prasujesz? Jeżeli lubisz podchodzić do tego tematu „raz a dobrze” i prasujesz ubrania dla całej rodziny na cały tydzień, generator pary pozwoli Ci szybko uporać się z tym domowym obowiązkiem oszczedzając czas. Niezależnie od częstotliwości prasowania i ilości ubrań , jeśli jesteś perfekcjonistą i zależy Ci na idealnie wyprasowanych ubraniach, użycie generatora pary zapewni zawsze perfekcyjne efekty prasowania. Jeżeli prasujesz sporadycznie pojedyncze sztuki odzieży, zapewne wystarczającym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwykłe żelazko.

- Jak dużo miejsca do prasowania potrzebujesz? Pytanie z pozoru błahe, jednak w przypadku posiadania małej powierzchni mieszkalnej - bardzo istotne. Jeśli posiadasz niewielkie lokum, a marzy Ci się generator pary, warto zapatrzyć się w jego kompaktową wersję. Prasuje równie idealnie, co generatory standardowej wielkości, a ułatwi przechowywanie.

Nowości - żelazka Tefal

 - Linia Turbo Pro - Żelazka tej linii zostały wyposażone o nową funkcję Turbo Boost, która działa jak mały generator pary - po naciśnięciu przycisku produkowana jest duża ilość pary, następnie jej silny strumień jest wyrzucany z dużym przyspieszeniem i wtłaczany w głąb materiału by usunąć najtrudniejsze zagniecenia. Innowacją znaną z urządzeń do prasowania marki Tefal i obecną w żelazkach Turbo Pro jest wyjmowana szufladka antywapienna Calc Collector, która zbiera drobinki kamienia i pozwala na jego łatwe usuwanie, zapobiegając osadzaniu się kamienia we wnętrzu żelazka i gwarantując zawsze mocny wyrzut pary dla łatwego usuwania zagnieceń i idealnych efektów prasowania. Wystarczy co kilka miesięcy przepłukać szufladkę pod bieżącą wodą, aby zapewnić dłuższą żywotność żelazka. Ponadto w żelazkach Turbo Pro zastosowaną stopę z nową powłoką Durilium AirGlide Autoclean wykonaną z podwójnej warstwy szkliwa, dzięki czemu żelazko bardzo łatwo prowadzi się po tkaninie i nie niszczy się z upływem czasu, lecz zachowuje taki poziom ślizgu jak w nowym żelazku. Technologia Autoclean, dzięki zawartości palladium,ma unikalną cechę samooczyszczania się z maleńkich drobinek tkanin pozostających po prasowaniu. Stopa Autoclean nie brudzi się więc z upływem czasu, co gwarantuje zawsze łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie.  Dodatkowo wyprofilowany czubek stopy ułatwia prasowanie trudnych elementów jak plisy czy obszar wokół guzików - prasowanie koszul, spodni oraz codziennych ubrań już nigdy nie będzie problemem.

Nowości - generatory pary Tefal

- Linia Pro Express Care - Nową linię generatorów pary Tefal wyróżnia unikalna technologia Protect System, która przechwytuje krople wody i zamienia je w parę, dzięki czemu chroni prasowane tkaniny przed zabrudzeniem. Najnowsze modele generatorów wytwarzają ciśnienie do 7,5 bara dla zwiększonego
poziomu wytwarzania pary do 500g/min. Para pod tak wysokim ciśnieniem wnika w głąb tkaniny
z łatwością rozprasowując zagniecenia dla oszczędności czasu. Ponadto linia ta, jak większość generatorów pary Tefal, zaopatrzona jest w technologię Calc Collector do zbierania kamienia - to wyjmowana szufladka, która zbiera drobinki kamienia, zapobiegając jego osadzaniu wewnątrz generatora - gwarantuje to mocny wyrzut pary dla łatwego prasowania i przedłuża żywotność generatora, dzięki czemu będzie nam służył przez lata. Samoczyszcząca się stopa Autoclean nie brudzi się z upływem czasu. Co więcej, funkcja Smart Technology z 3 lub 5 inteligentnymi ustawieniami, w których ilość wytwarzanej pary oraz temperatura stopy są dostosowane do prasowanej tkaniny (delikatnych, normalnych czy trudnych), zapewni zawsze perfekcyjne efekty prasowania.

Generator pary ułatwi Ci prasowanie rzeczy w pionie takich jak: płaszcze, marynarki sukienki oraz zasłony. Pro Express Care to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zawsze marzyły o generatorze pary i chciały korzystać z jego multifunkcjonalności.

- Linia Effectis Anti-Calc - To pierwsze prawdziwe generatory pary z bojlerem wytwarzające parę pod wysokim ciśnieniem, posiadające jednocześnie niewielką wagę i wymiary ułatwiające przenoszenie i przechowywanie. Generatory z linii Effectis posiadają szufladkę antywapienną Calc Collector, która zbiera drobinki kamienia i pozwala na jego łatwe i wygodne usuwanie zapobiegając osadzaniu się kamienia we wnętrzu generatora i gwarantując zawsze mocny wyrzut pary dla łatwego usuwania zagnieceń. Co więcej, funkcja Smart Technology z jedną optymalną kombinacją temperatury i pary umożliwi bezpieczne prasowanie wszystkich typów tkanin. Generator Effectis AntuCalc to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o idealnych efektach prasowania w kompaktowym rozmiarze.

źródło: tefal/

M_21987 M_21988 M_21989

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Tefal

Marka Tefal jest obecna W Polsce od 1992 roku. Od tego czasu zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność produktów sygnowanych tą marką. Marka Tefal jest znana głównie, jako producent patelni i garnków pokrytych specjalną powłoką nieprzywierającą (niekwestionowana marka numer 1 w Polsce na rynku patelni) a także żelazek. Tefal oferuje również polskim użytkownikom szeroką gamę drobnego elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: frytownice, roboty kuchenne, miksery, blendery, parowary, czajniki, ekspresy do kawy, tostery i opiekacze, elektroniczne wagi osobowe i kuchenne oraz nieelektryczne akcesoria kuchenne. Z każdym rokiem oferta marki Tefal rozszerza się o nowe, innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Tefal jest obecny w ponad 120 krajach. Poprzez dynamiczny rozwój stał się największym producentem nieprzywierających naczyń na świecie oraz światowym liderem w produkcji szybkowarów, elektrycznych urządzeń kuchennych, urządzeń do przygotowywania potraw oraz napojów, żelazek i wag.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P