Wideorejestrator LS475W+: jakość plus bezpieczeństwo

Wideorejestrator LS475W+: jakość plus bezpieczeństwo

Poleć znajomemu
2017-07-24 12:05:00

Wideorejestrator to narzędzie pomagające m.in. zidentyfikować kierowcę, który doprowadził do wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia. By właściwie uchwycić odjeżdżającego delikwenta, potrzebna jest kamera nagrywająca obraz w wysokiej jakości. Zdaniem DOD właśnie taki jest wideorejestrator  LS475W+.

Często bowiem samochody poruszają się zbyt szybko i np. ich tablice rejestracyjne są ledwie widoczne. W LS475W+ zapobiec temu ma funkcja redukcji rozmycia obrazu. Do tego dochodzi też system optyki złożony z sześciu soczewek, przekładający się na wyraźny, niezdeformowany obraz.

Przeciw oszczercom 

Mimo, iż domyślnie LS475W+ nagrywa w trybie pętli, przy zderzeniu z innym obiektem nagrany film jest natychmiast zabezpieczony. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić, czy moment, w którym doszło do wypadku, nie został nadpisany. Prócz tego właściciel kamery może zapisać także i inne fragmenty, zupełnie niezwiązane z drogowymi nieszczęściami.

Zmiany na plus 

Czym różni się LS475W+ w stosunku do modelu bez plusa? Przede wszystkim filtrem polaryzacyjnym, który redukuje prześwietlenia, odbłyski od szyby i pogłębia intensywność barw. LS475W+ może pochwalić się też większym wyświetlaczem 3”, a także pojemniejszą baterią. Dodatkowym rozwiązaniem chroniącym kamerę przed zbyt częstym wyczerpywaniem się mocy jest fakt, iż urządzenie samo przestaje nagrywać zaraz po wyłączeniu silnika auta. 

Na każde warunki

Sercem kamery jest nowy sensor SONY STARVIS CMOS, pozwalający na osiągnięcie ISO na poziomie do 12800. Im wyższy poziom ISO, tym urządzenie radzi sobie lepiej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Warto też wspomnieć o technologii WDR, stworzonej z myślą o nagrywaniu w nocy. O dobrą jakość filmu rejestrowanego po zmroku ma zadbać również bardzo jasny obiektyw f/1.6.

Strach parkować? Już nie! 

Ważną funkcją w LS475W+ jest tryb parkowania. Pracując w tym trybie kamera uruchamia się w chwili wykrycia ruchu przed zaparkowanym autem. W ten sposób urządzenie dostarcza dowód przeciwko uszkadzającym samochód chuliganom lub nieuważnemu kierowcy, który w trakcie cofania spowodował stłuczkę.

Odpowiedzialna jazda

Nowością w przypadku ostatnich modeli DOD jest aktualizowana co 2-3 miesiące baza fotoradarów. Użytkownik otrzymuje informacje o lokalizacji takich kamer i może z wyprzedzeniem zareagować, dostosowując prędkość do obowiązujących ograniczeń.

Wideorejestrator LS475W+ kosztuje około 1100 zł.

Dane techniczne: 

 • Sensor: SONY STARVIS CMOS
 • Dostępne rozdzielczości: 1920x1080@60fps
 • Filtr polaryzacyjny
 • Format nagranych filmów: MOV
 • Czułość ISO: do 12800
 • Przesłona: f/1.6 
 • Wyświetlacz: 3” 16:9 TFT LCD
 • Szerokość kąta widzenia: 145o
 • Audio: wbudowany mikrofon i głośnik
 • Bateria: litowa 3.7V 900mAH 
 • Kompatybilny z kartą Micro SDHC/SDXC Class 10 (128 GB)/wymaga karty pamięci Micro SD
 • Wymiary: 112 x 71.9 x 36.4 mm
 • Moc wejściowa: 5V 1A
 • Temperatura pracy: -20°C~65°C

źródło: dod/agdrtv24.pl 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie TomTom

Firma TomTom (TOM2) założona w 1991 roku jest aktualnie wiodącym dostawcą nawigacyjnych i lokalizacyjnych produktów i usług. Mapy TomTom, informacja o natężeniu ruchu oraz nawigacyjne technologie są wykorzystywane we wbudowanych systemach nawigacyjnych, mobilnych urządzeniach, internetowych aplikacjach oraz rządowych i biznesowych rozwiązaniach. Firma TomTom również projektuje i produkuje własne produkty oparte o technologie lokalizacyjne, w tym urządzenia nawigacyjne oraz rozwiązania do zarządzania flotą, a także sportowe zegarki wyposażone w funkcje GPS. Firma TomTom, z główną siedzibą w Amsterdamie, zatrudnia 3500 pracowników na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w ponad 35 krajach.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P