IFA 2017: Grupa WAHL przedstawia nową gamę produktów podróżnych

IFA 2017: Grupa WAHL przedstawia nową gamę produktów podróżnych

Poleć znajomemu
2017-08-01 07:26:57

Z okazji targów IFA, grupa WAHL, specjalista w dziedzinie maszynek do strzyżenia dla mężczyzn, przedstawia nowości swoich dwóch marek, WAHL oraz Moser, wyspecjalizowanych w produkcji urządzeń dla mężczyzn.

Marka WAHL wprowadza nową kompletną gamę produktów niezbędnych w podróży, dla mężczyzn zadbanych od stóp do głów, którzy w każdej okoliczności chcą mieć pełną kontrolę nad swoim wyglądem. Dwa nowe modele maszynek do strzyżenia o designie „sporty-chic” zostały stworzone specjalnie do dbania o brodę jak i całego ciała. Zarówno te jak i wszystkie inne produkty grupy Wahl, zostały stworzone na podstawie badań przeprowadzonych wśród konsumentów oraz w odpowiedzi na ich potrzeby.

Kolejną nowością jest krok naprzód, jaki WAHL robi w kierunku kosmetyki, przedstawiając gamę trzech nowych olejków zapachowych do brody.

To nie wszystko! Nowa maszynka o prostokątnym kształcie, do brody i ciała, wzbogaca linię produktów Moser: dwa nowe modele maszynek do włosów w kolorach zielonym i niebieskim wzbogacają Serię 1400Wahl, dostarczając na rynek produkty w różnych kolorach, udowadnia zdolność tworzenia produktów odpowiadających oczekiwaniom konsumentów oraz niestandardowym wymaganiom dystrybutorów.

źródło: wahl/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Mężczyzna

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P