Do polskiej oferty marki iRobot dołączają trzy nowe modele  robotów odkurzających Roomba serii 800

Do polskiej oferty marki iRobot dołączają trzy nowe modele robotów odkurzających Roomba serii 800

Poleć znajomemu
2017-08-03 14:16:00

Do oferty autoryzowanego importera i dystrybutora marki iRobot - DLF Sp. z o.o. - włączone zostały trzy nowe modele robotów odkurzających Roomba - 891, 895 oraz 896. Wyposażono je w moduł łączności bezprzewodowej, który poza stałym i automatycznym dostępem do aktualizacji oprogramowania zapewnia najwyższy komfort użytkowania robota, dzięki aplikacji iRobot HOME.

Nowi przedstawiciele rodziny robotów odkurzających Roomba serii 800 wyróżniają się na tle swoich poprzedników odświeżonym designem oraz udogodnieniami w sferze użytkowania. Sam robot zapewnia łatwiejsze przenoszenie oraz opróżnianie zbiornika. Zmianie poddany został również jego panel środkowy - dzięki możliwości obsługi robota z poziomu aplikacji mobilnej w jego centralnej części znajdują się najbardziej potrzebne przyciski - uruchomienia pełnego cyklu pracy,  sprzątania punktowego (1,5 mkw.) oraz powrotu do stacji dokującej.

Możliwość połączenia robota z domową siecią Wi-Fi zapewnia wygodę użytkowania, dostarcza informacji na temat urządzenia oraz umożliwia automatyczne aktualizowanie oprogramowania. Aplikacja iRobot HOME pozwala na wygodne zarządzanie nowymi iRobotami Roomba serii 800. Umożliwia m.in. ustalenie harmonogramu pracy robota, wybór ustawień indywidualnych, jak również dostarcza informacji o aktualnym stanie urządzenia (np. o konieczności wyczyszczenia zbiornika) statusie jego pracy, porad oraz zapewnia bezpośredni dostęp do pomocy technicznej. Aplikacja iRobot Home jest kompatybilna z systemami Android oraz iOS.

Sprawdzone rozwiązania

Za optymalizację cyklu sprzątania odpowiadają rozwiązania znane z poprzednich wersji. Nawigacja iAdapt, w oparciu o informacje dostarczane przez kilkadziesiąt czujników robota, zapewnia optymalne pokrycie powierzchni oraz bezkolizyjne poruszanie się - roboty zwalniają przed przeszkodami, nie spadają ze schodów. Roboty Roomba serii 800 zostały wyposażone w system DirtDetect 2. Opiera on swoje działania na czujnikach akustycznych i podczerwieni, a jego zadaniem jest lokalizowanie obszarów silniej zabrudzonych, aby robot na nich intensyfikował swoją pracę. Innym rozwiązaniem charakterystycznym dla serii 800 jest zastosowanie systemu AeroForce, który charakteryzuje się zwiększoną efektywnością. Dodatkowo, użytkownicy docenią pracujące w jego ramach szczotki. Ich konstrukcja sprawia, że wymagają rzadszej konserwacji i czyszczenia. Wszystkie wykorzystywane przez iRoboty Roomba serii 800 rozwiązania sprawiają, że są one w stanie efektywnie odkurzać podłogę przy ścianach, w narożnikach czy w trudnodostępnych miejscach np. pod meblami. Z kolei aplikacja mobilna dopełnia wygody użytkowania poprzez wyświetlane na ekranie smartfona czy tableta komunikaty.

Wyposażenie nowych modeli obejmuje zintegrowaną Stację Dokującą, 1 dodatkowy filtr AeroForce (zatrzymuje cząsteczki do 0,3 mikrona) oraz Wirtualną Ścianę Dual Mode. Akcesorium to pozwala na ograniczenie terenu pracy robota w jednym z dwóch trybów - prostej wiązki (długość do 3 metrów) lub HALO (okręgu o promieniu 60 cm).

Nowe modele dostępne są w sugerowanej cenie katalogowej:

  • iRobot Roomba 891: 2.999 zł
  • iRobot Roomba 895: 2.999 zł
  • iRobot Roomba 896: 2.999 zł

źródło: irobot/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie iRobot

iRobot projektuje i tworzy rozwiązania, które pozwalają ludziom na więcej. Dzięki dostarczanym przez firmę domowym robotom, które wykonują określone zadania, ich użytkownicy zyskują czas na realizację innych celów. W wachlarzu rozwiązań marki iRobot znajdują się opatentowane technologie w zakresie inteligentnego domu, zaawansowanej nawigacji, mobilności czy sztucznej inteligencji. Więcej informacji na temat marki iRobot znajdziesz na  http://www.irobot.pl/.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany importer i dystrybutor iRobot w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Robomow, Crock-Pot, Kohersen Mycook, Breville, Food Saver.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P