Sharp Electronics CEE prezentuje nową wersję monitora Digital Signage

Sharp Electronics CEE prezentuje nową wersję monitora Digital Signage

Poleć znajomemu
2017-08-09 07:04:05

Sharp Electronics CEE prezentuje nową wersję monitora Digital Signage, która spełni swoje zadanie w oświetlonych przez wakacyjne słońce pomieszczeniach. Model PN-V602A gwarantuje niesamowitą jasność i wysoką jakość HD.

W niektórych sektorach przemysłu letnie wakacje to długo oczekiwany czas w roku. Biura podróży, firmy turystyczne i inne przedsiębiorstwa intensywnie działające latem zyskują większość swojego rocznego dochodu dzięki wakacyjnym klientom. Jako że rynek Digital Signage nieustannie się rozwija, firmy coraz częściej wykorzystują tę interaktywną formę komunikacji, by przyciągać uwagę odbiorców. Interesujące i zachęcające treści, większa widoczność marki wśród klientów oraz elastyczność w szybszym i mniej kosztownym uaktualnianiu informacji czynią z rozwiązań Digital Signage szybki i wygodny sposób na udostępnianie treści.

PN-V602A, monitor o wysokiej jasności 1500 cd/m2, został zaprojektowany dla jasno oświetlonych wnętrz oraz miejsc skąpanych w świetle słonecznym. Wysoki kontrast sprawia, że obrazy są wyraźnie widoczne z odległości. Dzięki temu monitor PN-V602A może być instalowany w miejscach, w których znajduje się poza zasięgiem, ale nie poza polem widzenia odbiorców. Wszystkie punkty często odwiedzane latem, takie jak obiekty sportowe, węzły komunikacyjne, galerie handlowe czy miejsca organizacji imprez, to jedne z wielu lokalizacji, w których można wykorzystać model PN-V602A do wyświetlania nasyconych obrazów w niezwykłej jakości.

Aby umożliwić dynamiczne wyświetlanie dużych obrazów przyciągających wzrok i uwagę, monitor PN-V602A wyposażono w ultrawąską ramkę, dzięki której w utworzonej ścianie wideo szwy poszczególnych monitorów są niemal niewidoczne (2,4 mm w przypadku krawędzi prawej i dolnej oraz 4,1 mm dla lewej i górnej). Monitory są łatwe w montażu, dzięki czemu zawsze, gdy to potrzebne, można ich użyć do atrakcyjnego prezentowania treści w środowisku komercyjnym. Uniwersalna konstrukcja pozwala na instalację w orientacji poziomej, pionowej oraz w ścianie wideo. Orientacja pozioma świetnie nadaje się do wyświetlania szerokich obrazów, zaś pionowa doda walorów obrazom w typie plakatu.

- Model PN-V602A to atrakcyjne połączenie ultrawąskiej ramki, wyjątkowo wysokiej jasności oraz trwałości. Monitory Sharp nigdy nie są na wakacjach: zaprojektowano je do pracy w trybie 24/7. Oferują pełną elastyczność i wszystkie funkcje, których właściciele jasno oświetlonych wnętrz potrzebują do udostępniania informacji klientom - mówi Maciej Materna, Visual Solutions Product Manager w Sharp Electronics CEE. - Nowy monitor LCD o średnicy 152 cm (60 cali) może być używany w wielu różnych konfiguracjach typu „signage” i „multiscreen”. To elastyczne rozwiązanie o prawie niewidocznej ramce wyznacza nowe standardy w konstrukcji ścian wideo - dodaje.

źródło: sharp/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P