Canon SELPHY CP 1300, czyli stylowa i kompaktowa drukarka do zdjęć

Canon SELPHY CP 1300, czyli stylowa i kompaktowa drukarka do zdjęć

Poleć znajomemu
2017-08-09 11:20:00

Firma Canon Europe zaprezentowała dziś ultrakompaktową drukarkę SELPHY CP 1300. Najnowszy model z rodziny SELPHY umożliwia bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub aparatem, zapewniając szybkie i łatwe drukowanie ulubionych zdjęć w najwyższej jakości, niczym w laboratorium fotograficznym.

Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi i kompaktowej konstrukcji zdjęcia można drukować w domu, ale także poza nim - urządzenie jest niewielkie, więc można je zabrać np. na przyjęcie urodzinowe w plenerze. Co więcej, łatwa w obsłudze drukarka SELPHY CP 1300 pozwala na odrobinę kreatywności, oferując duży wybór opcji wykończenia i rozmiarów. Dla wygody użytkownika i łatwości przeglądania zdjęć model CP 1300 został wyposażony w duży, odchylany ekran LCD o przekątnej 8,1 cm (3,2”). 

Wydruki najwyższej jakości w mniej niż 60 sekund

Dzięki SELPHY CP1300 użytkownik może dzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi, drukując zdjęcia profesjonalnej jakości w warunkach domowych. Najnowszy model z rodziny SELPHY wykorzystuje technologię termosublimacyjną i pozwala uzyskać aż 256 odcieni każdego koloru[1], co w sumie daje 16,3 milionów różnych kolorów - dzięki temu zdjęcia świetnie oddają rzeczywistość i barwne wspomnienia.

Aby zmienić wykończenie wydruku na błyszczące lub półbłyszczące (jedno z trzech dostępnych), bez konieczności wymiany papieru lub atramentu, wystarczy wcisnąć przycisk. W zaledwie 47 sekund użytkownik otrzymuje piękne zdjęcie, które jakością nie odbiega od tych z fotolabów. Co więcej fotografie są odporne na plamy po kawie czy nieestetyczne odciski palców, a także blaknięcie.

Dodatkowo drukarka SELPHY CP 1300 automatycznie rozpoznaje obiekt i tło zdjęcia, dzięki czemu zmniejsza zakłócenia i dostosowuje kolory, aby zapewnić odpowiednią jasność i ostrość obrazu.  Dzięki ramce kadrowania twarzy i możliwości skorzystania z 43 domyślnych rozmiarów  tworzenie zdjęć do dokumentów tożsamości jest dziecinnie proste, a nadrukowane prowadnice ułatwiają wycinanie zdjęć bez strat i krzywych krawędzi.

Drukowanie poza domem

Wbudowana funkcja Wi-Fi pozwala na spontaniczne drukowanie bezpośrednio z aparatu, smartfona lub tabletu. Drukarka SELPHY CP1300 jest kompatybilna zarówno z urządzeniami Apple iOS™ oraz Android. Aby drukować bezpośrednio z urządzenia bez konieczności pobierania aplikacji, użytkownicy obu systemów mogą skorzystać odpowiednio z AirPrint™ lub Mopria®. Drukarka została również wyposażona w gniazdo SD, co umożliwia natychmiastowe drukowanie bez potrzeby przenoszenia zdjęć na urządzenie.

W pełni przenośna i lekka drukarka SELPHY CP 1300 z opcjonalną baterią o dużej pojemności zmieści się w torbie, dzięki czemu użytkownik może zabrać ją na rodzinne przyjęcie i utrwalać wspomnienia na gorąco. Aplikacja Canon PRINT pozwala wszystkim włączyć się do zabawy i podłączyć się do drukarki za pomocą funkcji Shuffle Print. W ten sposób członkowie rodziny mogą przesyłać zdjęcia i tworzyć kolaże składające się maksymalnie z ośmiu elementów. 

Kreatywne drukowanie

Dzięki wielu opcjom wydruku SELPHY CP 1300 to najlepszy wybór dla osób, które lubią kreatywną zabawę. Od pocztówek, przez odbitki w formie karty kredytowej, aż po naklejki - SELPHY CP 1300 umożliwia realizacje twórczych pomysłów, co przyda się na przykład przy tworzeniu kolaży lub spersonalizowanych kart urodzinowych.

Użytkownicy mogą także wydrukować paski ze zdjęciami w trybie fotobudki lub fotografie w znanym z Instagrama kwadratowym formacie, aby przenieść wspomnienia z ekranu wprost na papier.

Wygoda i elegancja

Intuicyjne ikony ułatwiają obsługę SELPHY CP 1300, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą w pełni wykorzystywać możliwości drukarki. Odchylany ekran o przekątnej 8,1 cm (3,2”) zapewnia optymalną widoczność nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Drukarka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.  

SELPHY CP 1300 to idealny wybór dla osób, które szukają rozbudowanych opcji kreatywnych, jak i najwyższej jakości wydruków. Ta przenośna drukarka to najlepszy sposób na niedrogie i  łatwe drukowanie zdjęć bezpośrednio z aparatu lub smartfona w profesjonalnej jakości.

źródło: canon/agdrtv24.pl

M_22401 M_22402 M_22403

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P