Canon prezentuje wszechstronną lampę  MT 26EX RT Macro Twin Lite

Canon prezentuje wszechstronną lampę MT 26EX RT Macro Twin Lite

Poleć znajomemu
2017-08-29 07:11:00

Canon zaprezentował nową, wydajną lampę błyskową dla profesjonalnych fotografów - Macro Twin Lite MT‑26EX‑RT. Najnowszy model, bazując na bogatych funkcjach poprzednika - MT‑24EX - posiada usprawnione parametry lampy, takie jak moc światła, wszechstronność, wytrzymałość i funkcjonalność. Urządzenie idealnie nadaje się do fotografowania obiektów w niewielkich przestrzeniach, np. do zastosowań fotografii produktowej, kulinarnej, przyrodniczej lub do obrazowania w stomatologii.

Lampa MT‑26EX‑RT została wyposażona w system Macro Twin Light z dwiema ruchomymi głowicami, które można ustawiać w pięciostopniowych odstępach wokół obiektywu. Głowice obracają się w górę i w dół, a w zależności od tego, jakich efektów oświetleniowych wymaga ujęcie, także do wewnątrz i na zewnątrz. W ten sposób fotograf jest w stanie uchwycić nawet najdrobniejsze detale w zbliżeniu, co świetnie sprawdza się w przypadku fotografii produktowej lub portretowej, gdy chcemy wydobyć cechy obiektu za pomocą starannego oświetlenia. Model MT‑26EX‑RT zawiera także bardzo jasne białe diody LED wspomagające AF, dzięki którym aparat bez problemu dobiera prawidłową ostrość przedmiotów i mierzy wpływ oświetlenia na zdjęcie przed jego wykonaniem. W porównaniu z MT‑24EX, łączna liczba przewodnia (zdolność lampy do oświetlenia przedmiotu przy określonej czułości matrycy i pod określonym kątem) dla obu głowic została zwiększona do 26/78 (ISO 100 w metrach), co daje niesamowite efekty w makrofotografii.

Lampa MT‑26EX‑RT została wzbogacona o mocowane dyfuzory dla każdej głowicy, które zmniejszają intensywność błysku i zapobiegają powstawaniu zbyt jasnych refleksów na zdjęciu. Lampa posiada również opcję niższej mocy wyjściowej, która gwarantuje prawidłową ekspozycję przy niskich wartościach przysłony lub w trakcie fotografowania z bliskiej odległości. Dodatkowo model MT‑26EX‑RT może pochwalić się 5,5‑sekundowym czasem ładowania lampy, (w przypadku kompaktowej baterii CP‑E4N - nawet 2,5‑sekundowym), co umożliwia szybkie ustawienie i uchwycenie idealnej sceny. To idealne rozwiązanie w przypadku makrofotografii przyrody, w której liczy się każdy moment. Wskaźnik na panelu LCD informuje o postępie ładowania. Oprócz tego szybkie ładowanie i zwiększona trwałość głowic znacznie ograniczają konieczność regularnego serwisowania lampy.

Wiele opcji sterowania - maksimum kreatywności

Model MT‑26EX‑RT został wzbogacony o funkcję Radio Wireless Master, która pozwala na bezprzewodowe sterowanie innymi lampami błyskowymi Speedlite. Funkcja ta umożliwia sterowanie aż 15 lampami w pięciu grupach, dzięki czemu możemy uzyskać więcej światła lub skierować oświetlenie na tło, aby lepiej wyodrębnić z niego obiekt. MT‑26EX‑RT umożliwia wybór kilku różnych opcji zdalnego ustawiania ekspozycji innych lamp Speedlite. W pełni automatyczne ustawianie ekspozycji mierzone jest przez aparat za pomocą radiowego systemu E‑TTL. Moc błysku można także ustawiać manualnie, co daje poczucie kontroli i zapewnia spójność. Dodatkowo w każdej lampie można zastosować inną metodę ustawiania ekspozycji, na przykład łącząc ustawienia manualne z systemem E‑TTL.

Sterowanie lampą MT‑26EX‑RT jest jeszcze szybsze i łatwiejsze dzięki odświeżonemu interfejsowi i przyciskom zaprojektowanym w oparciu o panel sterowania w modelu Speedlite 600EX II‑RT. Nowy system sterowania obejmuje wiele rozwiązań zaprezentowanych w lampie 600EX II‑RT, w tym możliwość montowania i odłączania kamery za pomocą jednego przycisku blokady na metalowej stopce mocującej, która zapewnia dodatkową wytrzymałość i niezawodność.

MT‑26EX‑RT - kluczowe cechy:

  • Wydajna i wszechstronna podwójna lampa z krótkim czasem ładowania
  • Bardzo jasne białe diody LED umożliwiające łatwe ustawianie ostrości w słabym świetle
  • Optyczne i radiowe opcje sterowania innymi lampami Speedlite
  • Kreatywne funkcje pozwalające uzyskać niesamowite efekty oświetlenia

źródło: canon/agdrtv24.pl

M_22472 M_22473 M_22474

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Inne akcesoria FOTO

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P