Nowa linia zamrażarek Haier HCE - domowa spiżarnia

Nowa linia zamrażarek Haier HCE - domowa spiżarnia

Poleć znajomemu
2017-08-30 07:30:00

Energooszczędne, wydajne i funkcjonalne - nowe zamrażarki skrzyniowe Haier HCE docenią wszystkie łasuchy, przestraszone wizją braku lodów w upale dni. To również doskonały sprzęt dla rodziny, która przywiązuję wagę do robienia zapasów z myślą o jesienno-zimowym sezonie. Potrafią zmrozić żywność w imponującym tempie i nawet przy awarii zasilania… bezpiecznie zachowają ją w chłodzie!

Najmniejsza z linii, zamrażarka Haier HCE-103R, o pojemności całkowitej 103 l, zmieści się nawet w niedużych mieszkaniach. Jest to również najcichszy model urządzenia z rodziny HCE, poziom hałasu podczas użytkowania nie przekracza 38dB, co sprawia, że możemy je wygodnie ustawić również w kuchni.

Natomiast największa z rodziny zamrażarka Haier HCE-519R, w swoim wnętrzu schowa aż 519 l żywności. Jednak ta imponująca pojemność, nie wiąże się z wielkim obciążeniem dla sieci! Urządzenie, podobnie jak pozostałe zamrażarki HCE, posiada klasę energetyczną A+. Budzące podziw jest również jego tempo działania - docelowo potrafi zmrozić aż 32 kg w 24h, a co więcej, nawet przy braku zasilania nasze zapasy będą bezpieczne, pozostając w chłodzie przez kolejne 35 godzin.

Aby ułatwić użytkownikom odpowiednie magazynowanie produktów w zamrażarce, urządzenia z linii HCE wyposażone zostały w funkcjonalne kosze metalowe. Wystarczy je podnieść i wyjąć, aby dostać się do mrożonek schowanych na dole. Dodatkowo dzięki podświetlonemu wnętrzu w wybranych modelach, z łatwością możemy uporządkować zawartość, odpowiednio układając przechowywane zapasy. Innym ułatwieniem dla korzystających z zamrażarki jest klapa równoważąca. W praktyce oznacza to, że drzwiczki pozostają otwarte podczas używania urządzenia, zapewniając łatwy dostęp do jego wnętrza. A dzięki wmontowanej w większych skrzyniach blokadzie zamykanej na klucz, zamrażarki HCE są w pełni zabezpieczone przez oryginalnymi pomysłami najmłodszych domowników lub niepohamowanych łasuchów.

W przypadku mrożonek sprawdza się powiedzenie „im szybciej, tym lepiej” - im prędzej zamrozimy produkty, tym lepiej zachowają one swoje wartości odżywcze. Biorąc to pod uwagę, wszystkie urządzenia z linii HCE zostały wyposażone w funkcję szybkiego mrożenia Fast Freeze. Umożliwia ona szybkie zamrożenie łatwo psujących się produktów, minimalizując utratę cennych składników odżywczych. Zaletą zamrażarek Haier HCE jest także system czujników wzrostu temperatury, ostrzegający przed zbytnim jej podniesieniem. Nowoczesny i prosty w obsłudze panel elektroniczny ułatwia sterowanie dostępnymi funkcjami urządzenia.

W skład linii zamrażarek HCE wchodzą:

  • HCE-519R, o pojemności 519 l,
  • HCE-429R, o pojemności 429 l,
  • HCE-319R, o pojemności 319 l,
  • HCE-203R, o pojemności 203 l,
  • HCE-103R, najmniejsza o pojemności 103 l.

źródło: haier/agdrtv24.pl

M_22486 M_22487 M_22488

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Haier

Grupa Haier oferuje konsumentom innowacyjne produkty o wysokiej jakości w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba znajduje sie w Quindao w Chinach, grupa wspiera swoją działalnośc poprzez lokalne siedziby w Neuilly-sur-Seine, we Francji oraz w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych. Haier liczy 61 spółek handlowych, 24 fabryki, 21 kompleksów przemysłowych i 80 000 pracowników na całym świecie. firma Haier dąży do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez poprzez pięć centrów R&D i zapewnia, że produkty są lokalnie dostosowane do gustów i potrzeb swoich konsumentów na różnych rynkach. W centrum swoich działań Haier stawia R&D, firma specjalizuje się w ''technology-led research'', produkcji i sprzedaży szerokiej gamy zrównoważonych produktów. W Europie gama produktów obejmuje telewizory, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, sprzęt elektroniczny oraz rozwiązania energetyczne. Obroty firmy osiągnęły w 2012 roku 25,8 miliardów dolarów. Haier Electronics Group Co. Ltd. (HKG: 1169), filia grupy Haier, jest notowana na Głównym Parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Qingdao Haier Co. (SHA: 600690), również filia grupy Haier, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P