Firma Sony wprowadza do oferty nowy zestaw muzyczny o dużej mocy

Firma Sony wprowadza do oferty nowy zestaw muzyczny o dużej mocy

Poleć znajomemu
2017-08-31 13:56:15

Zestaw audio o dużej mocy Sony MHC-V90DW to urządzenie potężne — pod względem wielkości, jakości, możliwości, oświetlenia i brzmienia. Ma nawet własną, japońską nazwę „MUTEKI”, która oznacza „poruszający dźwięk” i „potężny wygląd”. Stylistyka potężnej wieży sprawia, że to źródło muzyki doskonale widać i słychać — tym bardziej że wspaniały dźwięk można uzupełnić imponującym oświetleniem głośnika. Urządzenie ma aż 170 cm wysokości. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

Zestaw V90DW wyposażony jest w rozwiązanie o nazwie Spread Sound Generator: obudowę z otwartym tyłem, która rozszerza kąt emisji i zasięg dźwięku. W tym samym celu z przodu urządzenia zamontowane są jednostki tonów średnich i wysokich rozchylone zewnątrz pod kątem 20°. Reprodukcję dźwięku optymalizuje ponadto tubowa konstrukcja głośników.

Ulubiony klub w domowym salonie

Zestaw V90DW ma wbudowany Chromecast i współpracuje z serwisem muzycznym Spotify. Panel dotykowy służący do jego obsługi jest teraz jeszcze lepszy: dzięki podświetleniu znakomicie ułatwia wybieranie funkcji po ciemku. W transportowaniu i ustawianiu urządzenia pomagają natomiast wbudowane kółka.

Prawdziwymi gwiazdami wieczoru będą światła w głośnikach i wielobarwne oświetlenie, pulsujące i zmieniające kolory w rytm muzyki. Dzięki nim olbrzymia kolumna głośnikowa rozjaśnia otoczenie przez całą noc.

Użytkownicy aplikacji mobilnych Sony | Music Centre i Fiestable mogą bezprzewodowo (przez Wi-Fi) połączyć zestaw V90DW z maksymalnie 10 kompatybilnymi głośnikami, uzyskując wszechogarniający dźwięk z wielu źródeł. Zestaw MHC-V90DW może też bezprzewodowo współpracować z wprowadzonym wcześniej modelem MHC-V77DW.

Kto ma w sobie żyłkę didżeja, może rozwijać talent przy użyciu wielu funkcji przeznaczonych specjalnie na zabawy. Po nawiązaniu połączenia z aplikacji Sony | Music Centre i Fiestable możliwe jest zmienianie ustawień efektów świetlnych, eksperymentowanie z efektami DJ i samplerem oraz obsługa podstawowych funkcji urządzenia. System obsługi gestami pozwala sterować tymi funkcjami ruchami ręki — co dodatkowo ułatwia rozkręcenie zabawy.

źródło: sony/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P