SHARP na targach IFA: bezramkowe wyświetlacze 8K i nowe segmenty produktów

SHARP na targach IFA: bezramkowe wyświetlacze 8K i nowe segmenty produktów

Poleć znajomemu
2017-09-01 07:22:00

SHARP na targach IFA 2017 w Berlinie prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wyświetlaczy, wyznaczając nowe standardy pod względem rozdzielczości, jakości obrazu, wzornictwa i formatu. Oprócz tego na stoisku można zobaczyć nowe segmenty produktów marki SHARP, które wkrótce pojawią się na rynku europejskim: telefony komórkowe, sprzęt audio oraz małe AGD klasy premium.

Wyświetlacze w centrum DNA marki SHARP

SHARP od dziesięcioleci kładzie nacisk na badania i rozwój najnowocześniejszych technologii wyświetlania. Dzięki technologii IGZO, panele SHARP oferują atrakcyjną jakość obrazu przy niskim zużyciu energii. Technologie wyświetlaczy bezramkowych i wyświetlaczy o dowolny kształcie pozwalają tworzyć całkowicie nowe wzory odbiorników telewizyjnych oraz innych urządzeń, takich jak smartfony. Chcąc zademonstrować te innowacyjne rozwiązania, SHARP przedstawia pierwszy na świecie bezramkowy 70-calowy telewizor LCD. Firma SHARP opracowała technologię produkcji wyświetlaczy, które mogą przyjąć dowolny kształt. To rozwiązanie umożliwi tworzenie wyświetlaczy dla nowych rodzajów i konfiguracji urządzeń. Na targach IFA 2017 zwiedzający mogą po raz pierwszy zobaczyć wyświetlacz dowolnego kształtu o rozmiarach 39,4 cala.

Duże postępy widać także w dziedzinie wyświetlaczy zwijanych. SHARP demonstruje pierwszy na świecie wyświetlacz zwijany o rozdzielczości Full HD i przekątnej 60", cechujący się szczytową luminancją 500 nit. Wszystkie opisane innowacje składają się na spójną wizję rozwoju. Wyświetlacz przyszłości będzie generować obraz o jakości bliskiej rzeczywistej, będzie całkowicie pozbawiony ramek, będzie mógł mieć dowolny kształt, a w razie potrzeby da się go zwinąć, aby ułatwić przenoszenie. Ciągłe prace firmy SHARP nad rozwojem tych technologii wyświetlania mają ogromny wkład w urzeczywistnienie tej przyszłości.

8K - teraz możesz zobaczyć przyszłość

SHARP na targach IFA prezentuje również pierwszy na świecie, 70-calowy telewizor o rozdzielczości 8K. Ten sam model pojawi się w sprzedaży na rynku europejskim jako 70-calowy monitor LCD LV-70X500E AQUOS 8K. Telewizory i monitory SHARP AQUOS 8K zawierają 16 razy więcej pikseli niż ekran o rozdzielczości Full HD.

Dzięki rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli nawet największy ekran wyświetli obraz, w którym ludzkie oko nie będzie w stanie zauważyć pojedynczych pikseli.

SHARP wkroczy na europejski rynek smartfonów w 2018 r.

SHARP ogłosił plany wejścia na europejski rynek smartfonów w 2018 r. Pierwsza seria modeli zostanie zaprezentowana na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie (między 26 lutego a 1 marca). Unikatowe technologie wyświetlania i kamer do urządzeń mobilnych opracowane przez firmę SHARP zapewnią klientom szereg korzyści, a dzięki współpracy partnerskiej z firmą Foxconn, SHARP ma pewność, że nowe produkty spotkają się z zainteresowaniem klientów, mimo silnej konkurencji na rynku.

Szeroka oferta domowych systemów audio

Firma SHARP zapowiedziała kontynuację swojego dorobku w dziedzinie produktów audio do użytku domowego. W okresie świąteczno-noworocznym 2017 w ofercie znajdzie się wiele atrakcyjnych i innowacyjnych urządzeń. Wśród nich soundbary z dźwiękiem 2.0 oraz 2.1 do telewizorów, cyfrowe radia, miniaturowe wieże Hi-Fi, adaptery, głośniki imprezowe, słuchawki, głośniki Bluetooth oraz systemy do obsługi wielu pomieszczeń.

Innowacje w małym AGD

SHARP prezentuje na targach IFA 2017 także nowe urządzenia z kategorii małych AGD. W tym sektorze, tak jak w przypadku wyświetlaczy, bardzo ważne są innowacyjne rozwiązania. Urządzenia SHARP są zawsze ukierunkowane na klienta. Produkty te wyróżniają się nowymi funkcjami, wygodą i łatwością użytkowania, a ponadto promują zdrowy tryb życia. Pierwszym produktem z tej kategorii jest innowacyjny szklany toster, który pozwala obserwować proces przypiekania chleba, by uzyskać tost idealnie spełniający oczekiwania konsumenta. Goście zobaczą też bezpieczne czajniki z podwójnymi ściankami izolowanymi próżnią, inteligentny blender dostosowujący prędkość i czas pracy do znajdujących się w nim składników, piekarniki wykorzystujące super-podgrzaną parę, która przyśpiesza proces przygotowywania zdrowego posiłku. Pierwsze ze wspomnianych produktów AGD trafią na rynek pod koniec 4. kwartału 2017, a kolejne premiery odbędą się w 2018 roku.

źródło: sharp/agdrtv24.pl

M_22525 M_22527

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P