Smart Control - jeden pilot do wielu urządzeń

Smart Control - jeden pilot do wielu urządzeń

Poleć znajomemu
2017-09-06 12:41:32

Jeden by wszystkimi rządzić, jeden by wszystkie zastąpić, jeden by o wszystkich innych zapomnieć. Tak mogłaby zaczynać się saga o Samsung Smart Control, czyli uniwersalnym pilocie do obsługi wielu różnych urządzeń podłączonych do telewizora. W nowej linii QLED TV pilot Smart Control potrafi sterować telewizorem, dekoderem, soundbarem, odtwarzaczem Blu-ray czy konsolą. Zarządzanie domowym centrum rozrywki jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe.

Do telewizorów podłączamy dzisiaj coraz więcej urządzeń. W większości z nich w zestawie znajdziemy również dedykowany pilot. W efekcie na naszym stoliku w salonie dorabiamy się pełnego portfolio pilotów: do telewizora, dekodera, odtwarzacza Blu-ray itd. Chcąc obsłużyć jedno z tych urządzeń - musimy każdorazowo sięgać po konkretny pilot. Nie wspominając o ciągłym „gubieniu się” pilotów oraz o bałaganie na stoliku w salonie.

Rozwiązaniem jest Samsung Smart Control. To jeden, uniwersalny pilot, który obsłuży kilka urządzeń. Jest nie tylko doskonale wykonany, lecz przede wszystkim - funkcjonalny. Po sparowaniu go z wybranym sprzętem - telewizorem, soundbarem, dekoderem odtwarzaczem Blu-ray czy konsolą - możemy swobodnie sterować urządzeniami. Proces konfiguracji nie jest skomplikowany, należy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie i za pomocą zaledwie kilku kliknięć można już swobodnie obsługiwać urządzenie. Telewizor automatyczne wykrywa źródło i powiadamia o tym widza, za pomocą ikon i nazw na ekranie, dzięki czemu nie trzeba zgadywać, które wejście wybrać, aby uruchomić soundbar czy konsolę. Smart Control jest akcesorium uniwersalnym, pozwalającym zarządzać całą gamą sprzętów. Jest sercem multimedialnego centrum domowej rozrywki.

Konstrukcja

Jeden pilot nie oznacza wcale masywnej obudowy i ogromnej liczby przycisków. Pod tym względem Smart Control reprezentuje całkowicie odmienne podejście technologiczne: jego konstrukcja jest minimalistyczna, a liczba przycisków ograniczona została do niezbędnego minimum. Na środku pilota umieszczono okrągły, kierunkowy przycisk wyboru oraz akceptacji wybranej funkcji. Co więcej, żądane czynności wywołamy równie szybko, jak klasycznym pilotem.

Pilot Smart Control został wykonany z dbałością o każdy detal. Jest lekki, smukły, wygodnie układa się w dłoni i wyróżnia się minimalistycznym designem, który koresponduje ze stylistyką najnowszych urządzeń firmy Samsung.

Smartfon zamiast pilota

Aplikacja Smart View, dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS umożliwia między innymi zmianę kanału, głośności czy uruchamianie aplikacji Smart TV także z poziomu smartfona. Interfejs aplikacji wygląda podobnie, jak ten na większym ekranie, dzięki czemu obsługa jest banalnie prosta.

Dzięki szybkiej współpracy między urządzeniami na telewizorach QLED możemy także sprawnie przeglądać treści ze swojego smartfona. Filmy i zdjęcia z wakacji na dużym ekranie robią naprawdę niesamowite wrażenie. Ponadto w tym samym czasie możemy niezależnie korzystać z telefonu - wysyłać smsy, czy przeglądać Internet.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P