Tonsil wprowadza nowy zestaw, Altus 280 trafia do sprzedaży.

Tonsil wprowadza nowy zestaw, Altus 280 trafia do sprzedaży.

Poleć znajomemu
2017-09-15 13:56:00

Tonsil, polski producent sprzętu audio wprowadza do sprzedaży nowy model kolumn. Altus 280 to zupełnie nowy projekt, który powinien spodobać się szerokiej grupie klientów, charakteryzuje się nie tylko spójnym i zrównoważonym dźwiękiem ale również świetnym designem. Potwierdzeniem wysokiej jakości zestawu jest 10-cio letnia gwarancja!

Nowy model został wyposażony w solidnie wykonaną oraz dodatkowo wzmocnioną skrzynię ze zwężającymi się ku tyłowi masywnymi ściankami bocznymi. Oprócz tego, że redukują wibracje, dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi redukują powstawanie niepożądanych fal stojących wewnątrz komory akustycznej. Bas-refleks, który wzmacnia pasmo niskich tonów oparto na dwóch tunelach rezonansowych. Wprowadzono je z przodu obudowy dla zachowania linearnej charakterystyki tonów niskich. Bas będzie idealny bez względu na warunki akustyczne panujące w pomieszczeniu odsłuchowym czy też umiejscowienie kolumn.

Parametry najwyższej klasy

Sercem kolumn Altus 280 jest trójdrożny układ głośnikowy, który dostosowany jest do pracy przy wysokim poziomie głośności, a także przy sporych wartościach przyjmowanej mocy, oczywiście bez ryzyka kompresji. Zakres wysokich tonów odtwarza wyspecjalizowana tytanowa kopułka, która została zaprojektowana specjalnie dla nowej serii Altus. Jest chłodzona płynem ferromagnetycznym i wyposażona w silny układ magnetyczny. Głośnik średniotonowy jest sprawdzoną, legendarną jednostką, która bazuje na membranie wykonanej z czystej prasowanej celulozy oraz udoskonalonym piankowym zawieszeniu. Zakres niskich tonów odtwarza specjalnie zaprojektowany w tym celu 25 cm głośnik wyposażony we wzmocnioną celulozową membranę. Dzięki całkowicie nowemu projektowi, zarówno w kwestii dolnego resoru (zwiększona krzywizna i głębokość fałdy pozwala na osiągnięcie większej amplitudy wychyleń i ograniczenie oporu mechanicznego) oraz górnego gumowego zawieszenia (nowa mieszanka o mniejszym współczynniku twardości i większej elastyczności poprawia charakterystykę skoku i redukuje zbędny opór mechaniczny), głośnik niskotonowy ulokowany w specjalnie przygotowanej skrzyni, jest w stanie odtworzyć głęboki, dobrze kontrolowany bas z nienaganną, naturalną barwą i znakomitą odpowiedzią impulsową. Kolumny Altus 280 bazują na zupełnie nowym projekcie odnośnie zwrotnicy dzielącej pasmo na poszczególne głośniki - skupiono się przede wszystkim na poprawie korelacji fazowej między głośnikami, a także doborze charakterystyki tłumienia filtrów w celu uzyskania jak najlepszego rozkładu efektywności oraz mocy między poszczególnymi głośnikami. Przekłada się to na spójny, harmonijny i przede wszystkim zrównoważony dźwięk, niezależnie od gatunku muzycznego jaki odtwarzać będą nowe Altusy 280.

Nowe wersje wykończenia

Nowe kolumny to nie tylko krystaliczny dźwięk. Altus 280 potrafi także cieszyć oko swoim designem. Producent, firma Tonsil przygotowała nowe wersje wykończenia. Kolumny są wykończone w lakierze satynowym (pomiędzy matowym a w pełnym połysku), dzięki temu kolumna prezentuje się bardzo okazale a jednocześnie nie mamy mankamentów lakieru wykonanego w pełnym połysku. Obecnie dostępna jest wersja czarna, biała, a także czarna z białymi bokami.

Warto również wspomnieć o gwarancji. Tonsil oferuje aż 10 lat typu door-to-door, a więc jest to jedna z najdłuższych w branży.

Specyfikacja techniczna

  • moc maksymalna - 280 W
  • moc monimalna - 150 W
  • impedancja 8 Ohm
  • pasmo przenoszenia - ( 35 - 25 000 ) Hz
  • efektywność - 90 dB
  • wymiary (WxHxD) 265x985x365
  • waga (1szt) 38,5 kg

źródło: tonsil/agdrtv24.pl

M_22667 M_22668 M_22669

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P