Delock: dwa monitory w jednym porcie

Delock: dwa monitory w jednym porcie

Poleć znajomemu
2017-09-19 07:11:10

Obecnie na rynku jest już tyle różnych złącz dla monitorów, że powoli idzie się pogubić. Każdy producent chce korzystać ze swoich rozwiązań, bo są dla niego najwygodniejsze i najpraktyczniejsze. Jednym ze sposobów na radzenie sobie z taką sytuacją jest stosowanie adapterów, tzw. przejściówek. I właśnie takim urządzeniem jest Adapter Delock Thunderbolt 3 .

Adapter Delock (62708) przede wszystkim wyposażono w dwa porty Displayport, które pozwalają na jednoczesne podłączenie dwóch monitorów. Każdy z tych portów odpowiada za przesyłanie sygnału wideo oraz audio. Maksymalna prędkość transferu danych wynosi 40 Gbps. Dla porównania port USB 3.1 przesyła pliki w maksymalnie do 10 Gbps na sekundę. Różnica zatem jest kolosalna.

Rozdzielczość 4K
Urządzenie pozwala pracować z maksymalną rozdzielczością wynoszącą 4K (4096 x 2160 pikseli). Jednak w przypadku podłączenia dwóch monitorów, adapter oferuje 4K, ale z poziomem częstotliwości przetwarzania obrazu na poziomie 60 Hz. Jest to wystarczająca wartość, aby zachwycać się efektami w grach oraz filmach.

Praktyczna konstrukcja
Adapter jest urządzeniem, które z powodzeniem można umieścić za obudową komputera lub położyć obok laptopa. Wymiary nie są duże (99x60x16 mm), a 27-centymetrowy kabel pozwala na wygodne podłączenie dwóch monitorów.

Od razu gotowy do pracy
Adapter Delock Thunderbolt 3 działa na zasadzie plug&play, co oznacza że jest gotowy do pracy od razu po podłączeniu do niego urządzeń i podpięciu do komputera. Nie trzeba instalować żadnych dodatkowych sterowników, czy oprogramowania.

Thunderbolt 3 niedługo w każdym komputerze
Wejście Thunderbolt 3 zostało stworzone na podstawie implementacji PCI-Express z Display Port. Dzięki temu, technologia oferuje znacznie lepsze wyniki w testach oraz co najważniejsze i w praktyce. Firma Intel zapewnia, że Thunderbolt 3 będzie stosowany w każdym nowym komputerze.

  • Przejściówka Delock Thunderbolt 3 (62708) jest dostępna na rynku w cenie około 470 zł.

Dane techniczne:

  • Złącze: 1 x 24-pinowy Thunderbolt™ 3 USB Type-C™ męski, 2x20-pinowy Displayport żeńskie
  • Szybkość transmisji danych do 40 Gbps
  • Rozdzielczość do 4096x2160 pikseli, 60 Hz
  • Przesyłanie wideo oraz audio
  • Wymiary adaptera (DxSxW): ok. 99x60x16 mm
  • Długość kabla bez złączem: ok. 27 cm
  • Kolor: czarny

źródło: delock/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P