Canon wprowadza program lojalnościowy Print Rewards

Canon wprowadza program lojalnościowy Print Rewards

Poleć znajomemu
2017-09-20 07:43:00

Canon uruchomił program lojalnościowy dla użytkowników najnowszych drukarek PIXMA i oryginalnych tuszów Canon. Uczestnicy programu Print Rewards od dziś mogą zbierać punkty za każdy wydruk i odbierać atrakcyjne nagrody.

To pierwszy taki program motywacyjny Canon, który zachęca użytkowników, aby drukowali jeszcze więcej. Punkty zbierane w ramach programu można na bieżąco śledzić na specjalnej stronie online. Tam również będzie dostępna historia wydruków użytkownika oraz  liczba punktów potrzebna do zdobycia nagrody.

Jak zacząć?

Start programu Print Rewards zbiegł się z premierą pięciu najnowszych drukarek PIXMA - TS6150, TS8150, TS9150, TR8550 i TR7550. W nowych urządzeniach zastosowano zupełnie nowe, pojedyncze pojemniki z atramentem, które zapewniają wyraźne wydruki, bogate kolorystycznie zdjęcia i zawsze ostry tekst na dokumentach. Nowe drukarki PIXMA to także urządzenia w pełni mobilne - łączność bezprzewodowa i bezpośredni druk z aplikacji chmurowych pozwala wyrażać kreatywność użytkowników czy to drukując zdjęcia z Facebooka, czy korzystając z gotowych szablonów na Canon Creative Park.

Aby przyłączyć się do programu Print Rewards, wystarczy podążać za wskazówkami instalatora podczas pierwszej instalacji oprogramowania na urządzeniu PIXMA. Instalator w kilku prostych krokach przeprowadzi nas przez rejestrację w programie Print Rewards. Do programu można zapisać się także później, instalując odpowiednie oprogramowanie na wybranym urządzeniu w dowolnym czasie. Na specjalnej stronie można też śledzić listę aktualnych nagród dostępnych w Programie.

Zbieraj punkty

Podczas rejestracji uczestnicy otrzymują 100 punktów startowych. Każda wydrukowana strona to kolejny jeden punkt. Z poziomu serwisu online możemy zarządzać naszym kontem i obserwować, ile punktów zebraliśmy i ile pozostało do zdobycia konkretnej nagrody. Dodatkowe 10 punktów możemy uzyskać instalując nowy, oryginalny pojemnik z tuszem. Maksymalnie w ciągu miesiąca użytkownik może otrzymać do 100 punktów.

Odbierz nagrody

Na aktywnych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody - dodatkowe produkty do druku, promocyjne usługi cyfrowe w serwisach chmurowych i nagrody rzeczowe. System nagród jest trzystopniowy i pozwala na gromadzenie punktów w zależności od tego, z której puli prezentów chcemy skorzystać. Pierwsza pula nagród dla użytkowników, którzy uzbierają 100 punktów, obejmuje bezpłatny dostęp do kreatywnych nadruków i szablonów Canon do zabawy dla całej rodziny. Aby odebrać nagrodę z pierwszej puli i uzyskać dostęp do materiałów, wystarczy kliknąć w link podany na profilu i pobrać kreatywne zasoby.

Aby zdobyć nagrody z drugiej puli, należy uzbierać 500 punktów. Możesz wybrać darmowe miesięczne subskrypcje premium w serwisach Irista Plus lub Lifecake, a także pakiety papieru Canon, aby drukować i uwieczniać najwspanialsze chwile w jeszcze lepszej jakości. Dla najaktywniejszych użytkowników programu Print Rewards, którzy uzbierają minimum 1000 punktów, Canon przygotował personalizowane fotoksiążki i kalendarze, które użytkownik będzie mógł przygotować samodzielnie. O możliwości odebrania nagrody użytkownicy zostaną powiadomieni na swoim profilu na dedykowanej stronie Programu.

Keiichi Wakabayashi, Dyrektor ds. Produktów atramentowych na Europę, Canon, przyznaje: „Wykorzystując oryginalne tusze i papier na urządzeniach Canon PIXMA mamy gwarancję najwyższej jakości i wydajności druku przez cały okres eksploatacji. Program Print Rewards ma zachęcać użytkowników do wykorzystania pełnego potencjału ekosystemu domowego druku Canon, aby codzienne wydruki były jeszcze lepsze, a użytkownicy mogli cieszyć się maksymalną efektywnością podczas korzystania z urządzeń”.

Program lojalnościowy Canon Print Rewards to inicjatywa Canon, która pozwala czerpać dodatkowe korzyści z wykorzystania najnowszych serii drukarek PIXMA.

źródło: canon/agdrtv24.pl

M_22696 M_22697 M_22698

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P