Kuchnia do kuchni. Sprzęt w stylu retro

Kuchnia do kuchni. Sprzęt w stylu retro

Poleć znajomemu
2017-09-20 13:18:42

Projektanci oraz architekci wnętrz coraz częściej zachęcają inwestorów, do aranżacji swojej kuchni w stylu retro. Jest on silnie związany z tradycją: pozwala nam poczuć się jak w domach, do których jesteśmy przywiązani, gdzie czujemy się wygodnie i bezpiecznie. Nawiązuje także do wyposażenia pałaców i domów szlacheckich, wyróżnia się pięknymi zdobieniami frontów i uchwytów.

Inwestorom często sprawia problem dobór wyposażenia AGD do kuchni w stylu retro. Korzystnie na aranżację wpływa wybór sprzętów, nawiązujących do minionej epoki poprzez swoje wykończenie, detale oraz odpowiedni kolor. Kolor czarny, charakterystyczny dla modeli retro, nadaje wnętrzom elegancji i przytulności, i coraz chętniej jest wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Czarne sprzęty kuchenne doskonale komponują się z drewnianym blatem oraz podkreślają wielowiekowy charakter wnętrza. Przy wyborze odpowiedniej kuchni warto zwrócić uwagę na takie elementy jak: emaliowany ruszt czy pokrywa, które urozmaicają wnętrze kuchni.

Kuchnia w głównej mierze funkcjonalna

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM 52-KRM-13, która wyróżnia się pięknymi złoceniami palników, zapalanych zapalarką iskrową w pokrętle. Uroku dodaje także uchwyt do otwierania piekarnika elektrycznego z funkcją termoobiegu na emaliowanym froncie. Kuchnia choć jest stylizowana na wyposażenie z minionej epoki, jest w pełni nowoczesna i komfortowa w użytkowaniu.

Grunt to bezpieczeństwo!

Mechanizm działania i dodatkowe funkcje sprawiają, że kuchnia jest skrojona na miarę naszych czasów oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Palniki są wyposażone w zabezpieczanie przeciwwypływowe (odcięcie dopływu gazu przy zaniku płomienia w czasie do około 60 sek.) oraz stabilizacje płomienia.

Piekarnik jest dobrze oświetlony, dzięki czemu możemy obserwować nasze wypieki. Poza tym posiada termoregulator, który umożliwia zaprogramowanie temperatury pieczenia potrawy oraz ma aż trzy możliwości ogrzewania: dolne, górne i dolne-górne. Model odznacza się klasą energetyczną A.

Kuchenka zasilana zarówno gazem (płyta gazowa) i prądem (elektryczny piekarnik) idealnie sprawdza się w przypadku osób, które cenią sobie wszechstronne możliwości piekarników elektrycznych, przekonanych do tradycyjnego gotowania na ogniu.

 • Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-52-krm-13
 • Cena: 999 zł

Funkcje:

 • 4 palniki gazowe ze stabilizacją płomienia,
 • zabezpieczenie przeciwwypływowe palników nawierzchniowych,
 • 2-częściowy ruszt emaliowany,
 • zapalarka iskrowa w pokrętle,
 • oświetlenie piekarnika,
 • piekarnik elektryczny z funkcją termoobiegu,
 • ogrzewanie: dolne, górne, dolne-górne,
 • termoregulator - umożliwiający zaprogramowanie temperatury pieczenia potrawy,
 • front emaliowany,
 • metalowa pokrywa kuchni,
 • wykonanie na gaz ziemny G20.

Wyposażenie:

 • siatka,
 • blacha do pieczenia.

Parametry:

 • ilość palników: 4 z zabezpieczeniem przeciwwypływowym; palnik mały - moc: 0,77 kW, palnik średni - moc: 1,54 kW, palnik średni - moc: 1,54 kW, palnik duży - moc: 2,69 kW,
 • pojemność piekarnika: 53 l,
 • masa urządzenia netto: 29,5 kg,
 • masa urządzenia brutto: 31 kg,
 • moc: 2,0 kW,
 • zasilanie: 230 V ~ 50 Hz.

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P