vívomove HR - hybrydowy smartwatch z ekranem dotykowym od Garmin

vívomove HR - hybrydowy smartwatch z ekranem dotykowym od Garmin

Poleć znajomemu
2017-09-29 13:15:00

Garmin prezentuje vívomove™ HR, hybrydowy smartwatch z funkcją śledzenia aktywności, nadgarstkowym pomiarem tętna Elevate, inteligentnymi powiadomieniami i dotykowym ekranem. Precyzyjne wskazówki mechaniczne pokazują aktualny czas i odsuwają się z ekranu, by ułatwić odczyt wiadomości, tętna i innych komunikatów. Wyjątkowo subtelny, inteligentny wyświetlacz jest widoczny wyłącznie wtedy, gdy to potrzebne. vívomove HR łączy najlepsze funkcje łączności, monitoringu kondycji i samopoczucia stworzone przez Garmin z eleganckim, klasycznym wzornictwem.

Dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu, vívomove HR jest na tyle wszechstronny, że pasuje zarówno do codziennych, jak i bardziej oficjalnych stylizacji. Jest dostępny w dwóch wersjach: elegancki vívomove HR Sport i bardziej ekskluzywny vívomove HR Premium ze skórzanymi paskami i stalową kopertą. Dzięki skórzanym i silikonowym paskom, a także szerokiemu wyborowi modnych kopert (w kolorze różowego lub żółtego złota, stali nierdzewnej i czarnym) vívomove HR pasuje do każdej stylizacji. Można w nim pływać kąpać się, a czas pracy baterii wynosi do 5 dni w trybie smart oraz do 2 tygodni w trybie zegarka.

Pozostań w kontakcie przez cały dzień dzięki wibracyjnym powiadomieniom o emailach, wiadomościach SMS, połączeniach, przypomnieniach z aplikacji czy aktualnościach z mediów społecznościowych ze zgodnego smartfona. Użytkownicy otrzymują również możliwość sterowania muzyką ze smartfona poprzez vívomove HR oraz uruchomienia alarmu w celu odnalezienia zagubionego telefonu.

Całodzienne śledzenie poziomu stresu i monitorowanie kondycji

vívomove HR oferuje przydatne narzędzia monitorowania kondycji takie jak szacowanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, które dostarczają wartościowych danych pozwalających oceniać postępy w treningu i zdrowym trybie życia. Zwiększenie aktywności - takie jak wybieranie schodów zamiast windy - będzie skutkowało zwiększeniem wymienionych wskaźników. Ciężki dzień w biurze? Całodniowy pomiar stresu nie tylko wyświetla jego poziom w oparciu wartość HRV (zmienności tętna), ale także pomoże w wykonaniu odprężających ćwiczeń oddechowych. Użytkownicy mogą przeglądać wykres stresu w czasie w serwisie Garmin Connect, by identyfikować źródła obciążeń, wprowadzać zmiany w stylu życia i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.

W ciągu dnia vívomove HR automatycznie synchronizuje się z aplikacją Garmin Connect Mobile, by zapisać dane i umożliwić późniejszy dostęp do nich. W Garmin Connect - bezpłatnej, sportowej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń i sen w postaci szczegółowych wykresów na ekranie smartfona lub komputera.

Idealny dla użytkowników, którzy czerpią radość aktywności na wielu polach, vívomove HR posiada fabrycznie wgrane profile sportowe dla chodu, biegania, treningów kardio i siłowych. Dzięki technologii Garmin Move IQ, aktywności mogą być automatycznie rozpoznawane i zapisywane. vívomove HR liczy m.in. kroki, kalorie, intensywne minuty, sen, pokonane piętra i przypomina, gdy użytkownik zbyt długo pozostaje bez ruchu.

  • Sugerowana cena vívomove HR to 199.99 $ w wersji Sport oraz 299.99 $ w wersji Premium. Zegarek trafi do sprzedaży w IV kwartale tego roku.

źródło: garmin/agdrtv24.pl

M_22738 M_22739 M_22740 M_22741 M_22742 M_22743

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Garmin

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P