Vogel’s MotionMount Next 7355 - zdalnie sterowany uchwyt z funkcją automatycznego obrotu

Vogel’s MotionMount Next 7355 - zdalnie sterowany uchwyt z funkcją automatycznego obrotu

Poleć znajomemu
2017-09-29 14:43:00

Vogel’s wprowadza do sprzedaży zdalnie sterowany uchwyt z funkcją automatycznego obrotu. MotionMount Next 7355 szybko i płynnie ustawia się w zdefiniowanej przez użytkownika pozycji, ułatwiając oglądanie telewizji z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez potrzeby wstawania z kanapy. Funkcjonalność konstrukcji zwiększają możliwość sterowania uchwytem z poziomu aplikacji oraz specjalny system zarządzania przewodami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników telewizorów, Vogel’s zaprojektował ścienny uchwyt z funkcją zdalnego sterowania jego poziomym ruchem. Ta dokładnie przemyślana konstrukcja umożliwia szybkie ustawienie telewizora w pozycji zdefiniowanej przez użytkownika, ułatwiając tym samym oglądanie telewizji z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez potrzeby wstawania, np. z kanapy.

Uchwyt wyposażony jest w specjalny silniczek - to dzięki niemu telewizor bardzo płynnie i cicho przesuwa się w przód i w tył oraz obraca się w stronę użytkownika w zakresie do 120 stopni w prawo lub w lewo. Domownicy mogą ustalać pozycję telewizora na trzy sposoby. Najszerszą funkcjonalność zapewnia bezpłatna aplikacja dostępna w App Store i Google Play, która pozwala m.in. zaprogramować 10 pozycji do oglądania. Aplikacja umożliwia również ręczne sterowania położeniem telewizora. Przesuwając palec po linii widocznej na ekranie smartfona lub tabletu użytkownik może zdalnie obracać telewizor. Trzecią opcją jest ręczne ustawienie telewizora w optymalnej pozycji i przypisanie jej do pilota zdalnego sterowania, np. od telewizora. Po włączeniu telewizora uchwyt automatycznie ustawi się we wcześniej zdefiniowanej pozycji. Automatyka działa także w drugą stronę - wyłączenie telewizora jest sygnałem do tego, aby Next 7355 łagodnie powrócił do wyjściowej pozycji.

Lista zalet uchwytu znacząco wykracza poza funkcję automatycznego ruchu. Next 7355 wyposażony jest w specjalny system pozwalający na wygodne ukrycie przewodów i kabel zasilania oraz ma wbudowane gniazdko. Kabel umożliwia podłączenie uchwytu do gniazdka zasilającego w ścianie, natomiast wbudowane gniazdko pozwala podłączyć telewizora bezpośrednio do uchwytu. Dzięki temu zestaw uchwyt/telewizor prezentuje się niezwykle estetycznie nawet przy pełnym rozłożeniu.

Atutem uchwytu jest także jego prosty montaż. Wraz z Next 7355 dostarczany jest specjalny schemat ułatwiający odpowiednie rozplanowanie otworów w ścianie oraz szczegółowa instrukcja montażu uchwytu, dostępna w języku polskim. Na stronie internetowej producenta znajdują się również szczegółowe filmiki instruktażowe, pokazujące jak należy zamontować uchwyt. Sam montaż odbywa się na zasadzie plug-and-play - po jego zamontowaniu wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka zasilającego i gotowe. MotionMount Next 7355 zgodny jest ze standardem VESA (od 200 mm x 200 mm do 600 mm x 400 mm) i umożliwia zamontowanie telewizora z ekranem o przekątnej mieszczącej się w zakresie od 40 do 65 cali i wadze do 30 kg.

  • Uchwyt Vogel’s MotionMount Next 7355 już jest dostępny w sprzedaży. Jego poglądowa cena detaliczna wynosi 3999 zł.

źródło: vogel's/agdrtv24.pl

M_22744 M_22745 M_22746

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P