Uniwersalne i ekonomiczne projektory laserowe Panasonic

Uniwersalne i ekonomiczne projektory laserowe Panasonic

Poleć znajomemu
2017-10-04 13:22:28

Panasonic zaprezentował nową serię projektorów laserowych wyposażonych w zaawansowane możliwości pracy grupowej. Linia MZ670 obejmuje 4 modele stworzone z myślą o pracy w salach wykładowych i konferencyjnych. Są to pierwsze projektory Panasonic łączące laserowe źródło światła SOLID SHINE z technologią 3LCD.

Nowa seria MZ670 składa się z czterech kompaktowych modeli: PT-MZ670, PT-MZ570, PT-MW630
i PT-MW530. Urządzenia mają niewielkie wymiary i ważą jedynie 15,2 kg. Są przeznaczone do jednoekranowych projekcji w małych i średnich pomieszczeniach - klasach szkolnych, salach konferencyjnych i wykładowych. Pozwalają wyświetlać obraz o wielkości od 100 do 150 cali i oferuję bardzo wysoki współczynnik kontrastu na poziomie 3 000 000:1, zapewniając wyraźny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach. Ich zaletą jest też bardzo cicha praca na poziomie 28 dB w trybie Eco, dzięki czemu nie odwracają uwagi odbiorców od prezentera.

Modele PT-MZ670 (6500 lumenów) oraz PT-MZ570 (5500 lumenów) zapewniają rozdzielczość WUXGA, zaś projektory PT-MW630 (6500 lumenów) i PT-MW530 (5500 lumenów) rozdzielczość WXGA. Za doskonałą jasność urządzeń oraz żywe barwy odpowiada technologia 3LCD. Z kolei oszczędności w perspektywie długoterminowej gwarantuje laser Solid Shine. Dzięki jego wykorzystaniu projektory pozwalają na
20 000 godzin praktycznie bezserwisowej eksploatacji.

Prostą instalację oraz obsługę urządzeń zapewnia technologia Digital Link. Umożliwia ona przesyłanie sygnałów wideo, dźwięku oraz komend sterujących przy użyciu jednego kabla na odległości do 150 m. Ponadto projektory oferują szeroki wybór portów oraz interfejsów do bezprzewodowego wyświetlania obrazów z różnych urządzeń, umożliwiając prowadzenie prezentacji bez użycia komputera i bezpieczne strumieniowanie treści.

Projektory z serii MZ są wyposażone w wymienne obiektywy, dzięki czemu można je instalować zarówno w małych, jak i dużych salach. Oferują swobodny montaż w zakresie 360°, a za sprawą korekcji geometrycznej umożliwiają wyświetlanie obrazu na zakrzywionych lub specjalnie wyprofilowanych ekranach. Dodatkowo są wyposażone w funkcję Powered Lens Shift, dzięki której do regulacji zoomu/ostrości oraz przesunięcia obiektywu nie jest potrzebna drabina.

- Nowe projektory Panasonic to doskonałe narzędzie do pracy grupowej w szkołach oraz w biurach - mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. - Umożliwiają bardzo szybkie, bezprzewodowe wyświetlanie treści między innymi dzięki nowej aplikacji Plug and Share. Pozwala ona za pomocą pamięci USB skopiować ustawienia konfiguracyjne z projektora na komputer i błyskawicznie rozpocząć prezentację. Nie wymaga to ani podłączania komputera, ani instalowania na nim dodatkowego oprogramowania - dodaje Magdalena Przasnyska.

Panasonic udoskonalił obsługę projekcji bezprzewodowej z urządzeń przenośnych i komputerów PC za sprawą opcjonalnego modułu ET-WM300. Pozwala on na bezprzewodowe przesyłanie obrazu (tzw. screen mirroring) na paśmie 5 GHz lub 2,4 GHz, umożliwiając połączenie równorzędne typu peer to peer pomiędzy projektorem a urządzeniami kompatybilnymi ze standardem Miracast.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P