Nowa regulacja unijna i nowe wydajne modele odkurzaczy Philips

Nowa regulacja unijna i nowe wydajne modele odkurzaczy Philips

Poleć znajomemu
2017-10-04 15:13:00

Zgodnie z nową dyrektywą unijną od 1 września 2017 roku odkurzacze wprowadzane na rynek powinny mieć deklarowany pobór mocy niższy niż 900W oraz posiadać nową etykietę energetyczną ze skalą od D do A+++.  W związku z tym marka Philips odnawia ofertę odkurzaczy, wprowadzając nowe linie wydajnych modeli workowych i bezworkowych, dzięki czemu zmniejszenie mocy silników nie wpłynie na skuteczność odkurzania.

Od 1 września 2017 roku obowiązują nowe unijne przepisy dla odkurzaczy. Unijna regulacja po raz kolejny ograniczyła moc odkurzaczy, tym razem do 899W oraz zaostrzyła inne parametry techniczne, m.in.: skuteczność zbierania kurzu na dywanach i podłogach, zużycie energii, filtrację kurzu, poziom hałasu oraz żywotność silnika. Philips jako wiodąca marka na rynku odkurzaczy udowadnia, że niższa moc nie musi wpływać na obniżenie skuteczności działania tych urządzeń i wprowadza nowe linie odkurzaczy zgodne z unijnymi wymaganiami, w tym także z klasą A oraz A+.

Odkurzacze workowe z nowej linii Performer Silence osiągają wysoką efektywność odkurzania ocenioną na A+ przy niższym zużyciu energii. Nowe modele posiadają nasadkę TriActive+, która zwiększa skuteczność odkurzania. Odkurzacze są także najcichsze spośród wszystkich modeli dostępnych w portfolio Philips, gdyż podczas pracy emitują dźwięki na poziomie zaledwie 70 dB. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% szkodliwych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze. W dodatku odkurzacze Performer Silence FC8680, FC8681 i FC8682 są produkowane w Europie.

Z kolei nowe odkurzacze bezworkowe PowerPro Expert z wydajnością elektryczną A+ są opracowane z myślą o doskonałym zbieraniu kurzu z pomocą dużej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ zapewniają znakomite rezultaty w przypadku każdego rodzaju podłogi. System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony, a filtr powietrza Clean Air tworzy doskonałe uszczelnienie i wyłapuje 99,9% drobnych cząsteczek kurzu.

Przykłady nowych modeli odkurzaczy Philips pokazują, że konsumenci mogą dziś porównywać odkurzacze nie tylko pod kątem mocy, ale też wielu istotnych parametrów widocznych na etykiecie. Dlatego warto je znać i porównywać, by podejmować świadome decyzje. Philips wraz z innymi producentami odkurzaczy zaangażował się także w kampanię informacyjną „Rozwijamy Skuteczność”. Więcej informacji na stronie CECED: www.cecedpolska.pl/RozwijamySkutecznosc .

Wszystkie odkurzacze z nowych linii Philips są zoptymalizowane do efektywnego czyszczenia przy niższym poborze mocy i zapewniają satysfakcjonujące rezultaty. Rekomendowane ceny nowych odkurzaczy Philips wynoszą:

  • PowerPro Expert FC9729/09 AACA      - 809,00 pln
  • PowerPro Expert FC9743/09 A+ACA    - 899,00 pln
  • PowerPro Expert FC9744/09 A+ACA    - 989,00 pln
  • Performer Silence FC8680/09 A+ACA   -939,00 pln
  • Performer Silence FC8681/09 A+ACA -1029,00 pln
  • Performer Silence FC8682/09 A+ACA -1079,00 pln

źródło: philips/agdrtv24.pl

M_22780 M_22781 M_22782

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P