Cicha praca i wysoka wydajność, czyli kolejna nowość od Hotpoint

Cicha praca i wysoka wydajność, czyli kolejna nowość od Hotpoint

Poleć znajomemu
2017-10-23 13:37:43

W październiku br. na rynku zadebiutowała kolejna nowość od marki Hotpoint. Mowa o szerokiej zmywarce do zabudowy o klasie energetycznej A++. Sprzęt charakteryzuje obecność technologii Zone Wash 3D, bardzo cicha praca i stylowe wykończenie - pasujące do nowoczesnych wnętrz. O parametrach nowej zmywarki Hotpoint opowiada ekspert marki - Grzegorz Proniewicz.  

Technologie zastosowane w zmywarkach Hotpoint są gwarancją wysokiej jakości zmywania i suszenia oraz wysokiej efektywności energetycznej (klasa A++). Szeroka (60cm) zmywarka HIO 3T1239 W posiada 9 programów zmywania, które możemy stosować w zależności od swoich potrzeb.

Umyjemy w niej jednorazowo 14 kompletów naczyń, a na 1 cykl zmywania urządzenie zużyje tylko 9 l wody - szacuje się, że rocznie jest to około 2500 litrów wody co stanowi znaczną oszczędność względem standardowego zmywania ręcznego. Dodatkową zaletą modelu jest wysoka klasa energetyczna A++ oraz bardzo cicha praca - na poziomie głośności 39 dBA. Dodatkowo zmywarka wyposażona jest w program nocny, na którym pracuje jeszcze o 1 dBA ciszej - komentuje Grzegorz Proniewicz, ekspert marki Hotpoint

Funkcje i programy, które warto mieć

Dzięki obecnej w zmywarkach Hotpoint funkcji Zone Wash 3D mamy szansę na indywidualne rozdysponowanie energii i efektywności zmywania w wybranych koszach - w zależności od aktualnych potrzeb. W ten sposób możemy zaoszczędzić do 40% energii lub zwiększyć intensywność zmywania, również o 40%, w wybranym koszu. Z kolei zastosowany w urządzeniach silnik inwerterowy pozwoli kontrolować parametry cyklu zmywania (np. temperaturę wody, ciśnienie), odpowiednio dobierając je w zależności od ilości naczyń czy stopnia ich zabrudzenia. Sposób jego działania pozwala też na redukcję wibracji, co ma znaczący wpływ na optymalizację wydajności energetycznej oraz głośność pracy urządzenia. Ponadto, w modelu HIO 3T1239 W znajdziemy program dezynfekujący wykorzystujący wysoką temperaturę (od 65-70°C) do sterylnego i dokładnego zmywania nie tylko naczyń, ale także akcesoriów dziecięcych, np. butelek. Cykl ten trwa 80 minut i nie wykorzystuje nabłyszczacza, dzięki czemu proces jest naturalny i higieniczny.

Bardzo przydatny jest także program samooczyszczenia, który trwa zaledwie 50 minut i usuwa wszystkie najczęściej występujące wewnątrz zmywarek drobnoustroje, gwarantując tym samym doskonałą dezynfekcję przy niskim zużyciu energii elektrycznej i wody - dodaje Grzegorz Proniewicz, ekspert marki Hotpoint. Również sama instalacja zmywarki jest prosta - obecność zawiasów ślizgowych sprawia, że drzwi nie obniżają się, co umożliwia „płaską” instalację, bez konieczności przycinania cokołu.  

Zmywanie, które się opłaca!

Dodatkowo klienci, którzy do końca roku zdecydują się na zakup wybranych modeli zmywarek marki Hotpoint (60cm) wyposażonych w technologię Zone Wash lub Zone Wash 3D otrzymają dodatkowo prezent - zapas tabletek do zmywania marki Fairy. Za zakup zmywarki Hotpoint o szerokości 60 cm klient otrzyma zestaw 2 opakowań kapsułek do zmywania (90 sztuk - zapas na poł roku). Natomiast przy zakupie zmywarki z opisaną powyżej technologią Zone Wash 3D do odebrania będzie zestaw 4 opakowań (180 sztuk), który będzie stanowił zapas aż na rok zmywania. Wystarczy dokonać zakupu, zachować paragon lub fakturę i zarejestrować  sprzęt  na stronie http://promocja.hotpoint.pl (w terminie do 14 dni od daty zakupu).

źródło: hotpoint/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P