Inteligentne prasowanie z generatorem pary

Inteligentne prasowanie z generatorem pary

Poleć znajomemu
2017-10-23 13:40:00

Philips PerfectCare Elite Plus to pierwsze inteligentne żelazko o najsilniejszym wyrzucie pary. Technologie zapewniające automatyczny wyrzut pary oraz brak regulacji temperatury i ryzyka przypalenia sprawiają, że nie musisz się o nic martwić - wszystko dzieje się automatycznie i jest bezpieczne dla prasowanych tkanin! Bez dodatkowych przycisków czy pokręteł.

Już pewnie wiesz, że prasowanie z generatorem pary jest szybkie, łatwe i przyjemne, a rezultaty perfekcyjne. Ale czy słyszałaś, że teraz prasowanie stało się inteligentne? Nie wierzysz? Wypróbuj nowy generator pary Philips PerfectCare Elite Plus - najinteligentniejsze żelazko o największym wyrzucie pary na rynku, który z łatwością rozprasuje nawet uporczywe zagniecenia już za jednym pociągnięciem. Jak to możliwe? To nie jest zwykłe żelazko - to inteligentne żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Plus.

Żelazko z generatorem pary PerfectCare Elite Plus wytwarza największą ilość pary (aż do 600 g) i robi to inteligentnie!Inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa, czy i w jaki sposób poruszasz żelazkiem oraz automatycznie uwalnia parę, gdy prasujesz. Dzięki temu zapewnia idealną ilość pary zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz - bez konieczności używania dodatkowych przycisków. Ponadto żelazko samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować!

Prasowanie znacznie ułatwia również zastosowana w żelazkach z serii PerfectCare technologia OptimalTemp. Zapewnia ona bezpieczeństwo prasowania każdej tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej i brak konieczności regulacji temperatury. Nie musisz więc już sprawdzać metek ubrań, zastanawiać się nad odpowiednią temperaturą, a następnie je sortować lub czekać aż urządzenie ostygnie czy podwyższy temperaturę. Teraz wyprasujesz wszystkie ubrania bez ryzyka przypalenia czy wyświecenia i to jedne po drugich, np. jedwabną bluzkę zaraz po dżinsach. Ponadto podczas prasowania nie musisz odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub na desce do prasowania. Natomiast po 10 minutach żelazko wyłączy się automatycznie, co pozwala na oszczędzać energię i zapewni bezpieczeństwo.

Równie ważne jest, że dzięki cichej emisji pary, możesz prasować, nie przeszkadzając innym domownikom lub oglądając telewizję czy słuchając muzyki. Nikomu nie będzie przeszkadzać hałas.

Dzięki unikatowemu, ergonomicznemu kształtowi i niewielkiej wadze generator PerfectCare Elite Plus zapewnia wygodę prasowania. Kręgosłup i nadgarstek są zdecydowanie mniej obciążone, przez co prasowanie jest łatwiejsze. Wygodę manewrowania zapewnia również stopa T-ionicGlide z doskonałym poślizgiem. Jest ona wyposażona w podstawę ze stali szlachetnej, która jest dwa razy twardsza od aluminium i w ten sposób maksymalnie odporna na zarysowania oraz opatentowaną sześciowarstwową powierzchnię z zaawansowaną powłoką z tytanu, dzięki której żelazko gładko i szybko przesuwa się po tkaninie.

Silny wyrzut pary i wyjątkowa lekkość żelazka sprawiają, że jest to także idealne rozwiązanie do prasowania w pionie. Z łatwością i bez rozkładania deski do prasowania usuniesz zagniecenia z najdelikatniejszych tkanin, sukienek, marynarek czy firanek i zasłon, których wyprasowanie na desce byłoby skomplikowane.

Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,8 l zapewnia do dwóch godzin ciągłego prasowania. Gdy zacznie brakować wody, zaświeci się odpowiednia dioda, ale zbiornik możesz uzupełnić w dowolnym momencie, także podczas prasowania. Zbiornik można łatwo napełnić pod kranem, wlewając wodę przez duży otwór. Żelazko samo przypomni też o konieczności usunięcia kamienia.

Rekomendowane ceny detaliczne nowych generatorów pary PerfectCare Elite Plus wynoszą:

  • GC9660/30 - 1569,00 pln
  • GC9682/80 - 2019,00 pln

źródło: philips/agdrtv24.pl

M_22884

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P